pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Deweloper

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Deweloper

Post autor: lucaskruszyna »

Gdzie mieszkacie, gdzie braliście mieszkanie w Krakowie, czy jesteście zadowoleni ze współpracy z konkretnym deweloperem?
napomocyn
-#
-#
Posty: 44
Rejestracja: 2018-12-05, 14:57

Re: Deweloper

Post autor: napomocyn »

Podłączę się pod pytanie tylko interesuje mnie Warszawa i okolice, z naciskiem na okolice. Poszukiwane jakieś ładne mieszkanko dla pary, podoba mi sie Ożarów Mazowiecki, zrobilem rozeznanie że dojazdy są spoko, nawet polecono mi jednego dewelopera Home premium
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Re: Deweloper

Post autor: elaiga »

Wszystko, co publikują o inwestycji https://lvdevelopment.eu/ to faktycznie odbija się w rzeczywistości. Mojej żonie od razu się spodobało, a mnie przekonało przestudiowanie materiałów budowlanych wykorzystywanych w inwestycji przy Działkowej. Mieszkanie kupione, czekamy na klucze.
szocik
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-08-31, 16:23
Kontakt:

Re: Deweloper

Post autor: szocik »

najważniejsze że żonie, pamiętaj :)
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Deweloper

Post autor: vesna »

napomocyn pisze: 2020-08-17, 20:23 Podłączę się pod pytanie tylko interesuje mnie Warszawa i okolice, z naciskiem na okolice. Poszukiwane jakieś ładne mieszkanko dla pary, podoba mi sie Ożarów Mazowiecki, zrobilem rozeznanie że dojazdy są spoko, nawet polecono mi jednego dewelopera Home premium
Ten deweloper bardzo dobrze buduje, kilka inwestycji już w Ożarowie oddali m.in. na Szkolnej, to jest niedaleko tej nowej inwestycji na Korfantego
ODPOWIEDZ