pompy abs, abs pump

wiercenie studni

outsourcing it

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

outsourcing it

Post autor: elaiga »

Mam nieduży sklep i chcę też wejść do sprzedaży internetowej, tylko teraz szukam jakieś firmy informatycznej, która będzie w stanie zagwarantować mi sprawną obsługę. Ogólnie zależy mi na takiej kompleksowe obsłudze strony, tak by wygodnie dało się sprzedaż prowadzić.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 846
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Re: outsourcing it

Post autor: lucaskruszyna »

My rozwijaliśmy działalność i te dość mocno zastanawialiśmy się nad tym czy samemu sobie taką kwestie organizować i dział IT w firmie czy jednak outosurcing. Ostatecznie wybraliśmy tą drugą opcję i ofertę https://www.itomega.pl i jesteśmy teraz zadowoleni. Wszystko spoko zorganizowane, obsługa kompleksowa, więc tak naprawdę w tym temacie już o nic nie musimy się martwić, wszystko super przygotowane.
Maciuszek87
-#
-#
Posty: 251
Rejestracja: 2020-08-07, 08:34

Re: outsourcing it

Post autor: Maciuszek87 »

U nas obsługa informatyczna firmy jest realizowana przez ITMarka i jesteśmy z oferty tej firmy zadowoleni. Profesjonalne podejście do klienta i faktycznie poszukiwanie takich rozwiązań, które w danej firmie się dobrze sprawdzą. Do tego również sprawna obsługa jeśli chodzi o zarządzanie usługami. Dla mnie też ważne, że po ludzku są w stanie wyjaśnić mi co robią i dlaczego akurat taka opcja dla firmy będzie dobra.
ODPOWIEDZ