pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
PatrycjaN
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2019-05-12, 18:10

Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: PatrycjaN »

Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?
kurczakmaly
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2020-03-15, 09:03

Re: Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: kurczakmaly »

Bardzo dobry prawnik w Łodzi to mecenas Mariusz Olężałek, zna się przede wszystkim na sprawach karnych. Co mogę powiedzieć o nim to na pewno to że bardzo angażuje się w sprawy, kancelaria ma specjalny numer działający całodobowo. Można zadzwonić nawet w nocy, mamy pewność że nikt nie odeśle nas z kwitkiem. Mecenas pojawia się najczęściej osobiście na miejscu i sam nadzoruje czy prowadzi wszystkie czynności. Działają w Łodzi ale operują również w innych miastach takich jak Warszawa lub Poznań.
zenkar
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2020-03-20, 12:30
Kontakt:

Re: Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: zenkar »

We Wrocławiu bardzo rzetelną kancelarią adwokacką jest adwokat-lukowicz. Zespół kompetentnych adwokatów do każdej sprawy podchodzi osobiście i z wielkim zaangażowaniem w pozytywne rozwiązanie sprawy.
kuclaradoslaw
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2020-04-24, 16:51

Re: Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: kuclaradoslaw »

kurczakmaly pisze: 2020-03-15, 09:07 Bardzo dobry prawnik w Łodzi to mecenas Mariusz Olężałek, zna się przede wszystkim na sprawach karnych. Co mogę powiedzieć o nim to na pewno to że bardzo angażuje się w sprawy, kancelaria ma specjalny numer działający całodobowo. Można zadzwonić nawet w nocy, mamy pewność że nikt nie odeśle nas z kwitkiem. Mecenas pojawia się najczęściej osobiście na miejscu i sam nadzoruje czy prowadzi wszystkie czynności. Działają w Łodzi ale operują również w innych miastach takich jak Warszawa lub Poznań.

tez polecam mecenasa Olężałkę, moim zdaniem jest on prawdziwym cudotwórcą, przekonał są, żeby zastosować nadzwyczajne złagodzenie kary w sytuacji, gdzie na pierwszy rzut okna niewiele było można zrobić
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: zamik »

Jeśli szukasz dobrego prawnika to nie ma znaczenia czy jest on z Łodzi, czy z Białegostoku. Mogę polecić krakowską kancelarię prosperitas której specjalnością są sprawy przeciwko podmiotom rynku finansowego. Tysiąc wygranych spraw musi robić wrażenie. Pomagają też frankowiczom w odfrankawianiu a nawet anulowaniu kredytów jeśli w umowach znalazły się niedozwolone klauzule.
JacekB
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-09-24, 19:27

Re: Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: JacekB »

W Łodzi na pewno swoje biura ma kancelaria Fenix. Całkiem nieźle działają w zakresie spraw finansowych. Odszkodowania, kredyty, upadłości itd. Też działania dla firm.
Kaja
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2020-11-03, 19:27

Re: Dobry prawnik w Łodzi - do kogo się udać?

Post autor: Kaja »

Jeśli chodzi o Łódź to zdecydowanie niezawodna jest kancelaria Sobczak Maciejewska Zając. Tylko nie wiem jak tam z terminami, musielibyście się zapytać, ewentualnie zadzwonić i zapytać. ja zawsze uważam, że lepiej nie walczyć samemu, że to nie ma najmniejszego sensu, zdecydowanie lepiej działać z kimś doświadczonym.
ODPOWIEDZ