pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyprawka dla noworodka

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
powell70
-#
-#
Posty: 192
Rejestracja: 2019-10-08, 12:09

Wyprawka dla noworodka

Post autor: powell70 »

Co Waszym zdaniem jest absolutnie niezbędne w wyprawce dla noworodka? Nie mam tu na myśli ubranek, ale kosmetyki, leki itd. Czy warto kupić coś na kolkę (Viburcol?), emolienty czy zwykle kosmetyki dla dzieci?
vesna
-#
-#
Posty: 49
Rejestracja: 2019-01-24, 22:42

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: vesna »

myśle że dobrze mieć w domu mleko modyfikowane, bebilon jest dobry, w fajnej cenie można dostać w aptekach DOZ. Ja miałam CC i pokarm pojawił mi się późno, te pierwsze dni maluszk na zmianę karmiłam butelką i piersią.
vinka
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2019-10-02, 16:59

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: vinka »

Bardzo ważną część wyprawki stanowi wózek. Ja zdecydowałam się na wielofunkcyjny, solidny, zwrotny wózek Riko Villa. Villa to nie tylko świetny wygląd ale również lekki aluminiowy stelaż, przepinane siedzisko oraz prowadnica z regulowaną wysokością .
dexter
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2019-10-16, 19:48

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: dexter »

Spacerówka też jest ważnym elementem wyprawki. Ja od siebie polecam Euro-cart Flex, poręczną solidną spacerówkę. Posiada ona szerokie siedzisko z wysokim oparciem oraz duże koła z bardzo dobrą amortyzacją.
Jolka51
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2020-08-15, 23:00

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: Jolka51 »

Bardzo ważny jest wybór wózka i naprawdę nie łatwo znaleźć naprawdę dobry. Z własnego doświadczenia mogę polecić Riko Side. Wózek solidny, wykonany z wysokiej jakości tkaniny z dbałością o każdy szczegół. Naprawdę super przemyślany tak, aby był wygodny dla rodziców i dziecka.
Tola97
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2021-04-10, 17:48

Re: Wyprawka dla noworodka

Post autor: Tola97 »

Rozglądając się za wózkiem warto zwrócić uwagę na Riko basic Pastel. Nie dość że jest naprawdę śliczny, fajnie się prowadzi, ma duży kosz na zakupy i łatwo się składa. Dużym plusem jest też jego niska cena.
ODPOWIEDZ