pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kuchnie na wymiar

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
elaiga
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2018-12-10, 14:13

Kuchnie na wymiar

Post autor: elaiga »

Cześć. Firma w Krakowie która zajmuje się produkcją mebli na wymiar, dokładnie chodziłoby mi o kuchnię, choć nie wykluczam też zamówienia umeblowania do innych pomieszczeń. Możecie doradzić kogoś konkretnego? Wysoka jakość materiałów, ciekawy dopasowany projekt, rozsądne warunki cenowe? Gdzie szukać?
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Re: Kuchnie na wymiar

Post autor: malra »

Kuchnie swą wykonywałam u lokalnego stolarza. Wszystko zgodnie z mym zamysłem w głowie jaki stworzyłam plus jego cenne uwagi. Wyszło genialnie. dodatkowo AGD w zabudowie które idealnie pasuje do nowoczesnego wystroju. AGD kupowałam od polskiego producenta Solgaz charakteryzuje je dobra jakość, innowacyjne rozwiązania, funkcjonalność i bezpieczeństwo. Moja kuchnia to teraz serce domu, każdy lubi tu przesiadywać.
madkapolka
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-10-02, 11:50
Kontakt:

Re: Kuchnie na wymiar

Post autor: madkapolka »

Ja robiłem swoją u dwóch. Jeden szafki i fonty, a drugi blaty do kuchni i łazienki. Jeśli szukasz dobrej jakości blatu to polecam Gepetto
sevebrzo
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2019-06-14, 07:14

Re: Kuchnie na wymiar

Post autor: sevebrzo »

Solgaz ma całkiem przemyślane pod względem funkcjonalnym, rozwiązania.Fajne pomysły na automatykę w kuchni. Ich płyta gazowa z kontrolą temperatury czy okapy z pełną automatyką. Fajna sprawa,którą warto poznać bliżej. Do tego najnowsze linie,np.Optima, wyglądają juz całkiem designersko.
mojem4
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2019-11-22, 13:02

Re: Kuchnie na wymiar

Post autor: mojem4 »

Tu są super porady dotyczące kuchni: https://mieszkajtrendy.pl/
ODPOWIEDZ