pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
olga83
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2018-06-28, 08:40

Mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie

Post autor: olga83 »

Witam forumowiczów. Jest tu może ktoś z Warszawy? W październiku zaczynam szkołę w tym mieście. Szukam mieszkania na wynajem, w dobrej cenie i dobrej okolicy. Podobno mieszkania na Jana Kazimierza są ok. Gdzie znajdę takie oferty?
melike
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2018-06-28, 08:40

Re: Mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie

Post autor: melike »

Mi też obiło się o uszy, że mieszkania na Jana Kazimierza w Warszawie są ok. Podobno okolica fajna, dobra jeśli chodzi o komunikację i generalnie bardzo przyjazna mieszkańcom. Ofert z pewnością nie brakuje w tym miejscu, musisz tylko poszukać. Wykorzystaj internet np. szukając fraz mieszkania warszawa albo mieszkania jana kazimierza warszawa. Albo druga opcja, moim zdaniem wygodniejsza, szukaj na stronach agencji nieruchomości np. tutaj http://4sciany-nieruchomosci.pl/mieszka ... daz-wola/N
eska7
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2018-07-12, 15:58

Re: Mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie

Post autor: eska7 »

hejka. jak nie jesteś z Warszawy to bym radziła takie rzeczy jednak przez biuro załatwić, będzie szybciej i pewniej. mogę Ci zostawić kontakt do bardzo dobrego pośrednika Eugeniusza Jaworskiego -tel. 603 195 624 . miałam przyjemność z nim współpracować podczas sprzedaży mieszkania i sobie dobrze to wspominam
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Re: Mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie

Post autor: benekk »

Wola jest ok ale ja bym chyba wolał Targówek i to osiedle Atala blisko metra, przynajmniej kwestie dojazdów miałbym rozwiązaną idealnie
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Mieszkania Jana Kazimierza w Warszawie

Post autor: zamik »

Ja korzystałam z pomocy per modum. To taka firma w Warszawie, która zarządza wieloma osiedlami i to w różnych dzielnicach. Z pewnością pomogą w znalezieniu czegoś dobrego tak jak mi. Mam fajne mieszkanko, osiedle spokojne i czynsz też jest życiowy :)
ODPOWIEDZ