pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Kabiny WC w przedszkolu

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
annaanna23
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2014-10-16, 15:07
Kontakt:

Kabiny WC w przedszkolu

Post autor: annaanna23 »

Witajcie.

Mam na imię Anna i pracuję we wrocławskim przedszkolu. Jestem osobą odpowiedzialną za wyposażenie oraz zaopatrzenie. To m.in. ode mnie zależy jakie zabawki kupić dla pociech. Praca fajna, ale czasami męcząca. Nie o tym jednak chciałam pisać. Otóż tak jak wspomniałam – jestem odpowiedzialna za wyposażenie, w tym też toalety. Dostałam polecenie od dyrektora placówki, że koniecznie musimy kupić nowe kabiny WC. Zgadzam się – mamy renomę dobrego przedszkola we Wrocławiu, a nasze toalety wyglądają bardzo źle. Nie są w ogóle dostosowane do dzieci, czyli mają 2m wysokości i pełne drzwi. Musimy kupić kabiny WC przeznaczone dla przedszkoli. Niestety – całkowicie się w tym nie odnajduję. Chciałabym, żeby drzwi były tak jakby do połowy ścięte, żeby w razie problemu opiekunka mogła pomóc dziecku.

Problem mój jest taki – w ogóle się nie odnajduję w tym temacie i nie wiem na co zwrócić uwagę i jaki produkt wybrać. Czy jest tutaj ktoś, kto chociażby w najmniejszym stopniu szarpnął tematu kabin sanitarnych w przedszkolu? Znalazłam we Wrocławiu firmę, która zajmuje się sprzedażą właśnie takich kabin WC (to ich strona - http://greenpanel.pl/ ). Zastanawia mnie tylko, czy są one dobre i czy firma mi pomoże ze wszystkim. Do tego widzę, że są zrobione z jakiegoś wytrzymałego materiału, chyba HPL. No a wiadomo jak to w przedszkolu – maluchy wszędzie biegają i czasami wbiegną do toalety i udają, że drzwi od WC to bęben perkusji albo tablica kredowa.

Pozdrawiam
Anna
Coś nowego: www.forexmentor.pl
daniel
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-04-24, 16:52

Post autor: daniel »

każdy produkt ma chyba jakąś gwarancję, gdyby zakup okazał się niewypałem zawsze można go reklamować
ODPOWIEDZ