pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Uniwesalny samochód?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
benekk
-#
-#
Posty: 27
Rejestracja: 2018-01-23, 10:58

Uniwesalny samochód?

Post autor: benekk »

Chodzi mi o takie auto którym nie będzie bała się jeździć kobieta, najlepiej nieduży suv, może peugeot 2008 albo inny francuz bo liczy się też ładne wnętrze a wiadomo że oni w tym są najlepsi, zawsze mają mniej zachowawczą stylistykę
kieliszek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2018-02-07, 21:34

Post autor: kieliszek »

ja sobie zakupiłam tego suva od peugeot i muszę Ci przyznać, że zdecydowanie możesz także zakupic auto od tego francuskiego producenta. Tak jak mówisz od wnętrza są specjalistami, ale i technologicznie też nie mają sobie równych. Teraz dają rabaty na modele z 2017 roku, ale to już masz niewiele czasu, także pospiesz się :P
Awatar użytkownika
barakuda
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-09, 12:47
Lokalizacja: Kazimierz

Post autor: barakuda »

Ja generalnie rzecz biorąc jestem zdania, że w tego typu tematch najlepiej jest radzić się specjalistów. Dzięki temu uda nam się ustrzeć przed wieloma problemami...
Lepiej kochać, a potem płakać.
Awatar użytkownika
Captain
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-02-10, 22:17
Lokalizacja: Kielce

Post autor: Captain »

Samochód najlepiej dopasowywać pod swoje wymagania. Najważniejsze aby spełniał nasze wymagania.
Anglia miała wybór pomiędzy wojną i hańbą. Wybrała hańbę, ale będzie miała wojnę.
karii
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2016-08-22, 08:25

Post autor: karii »

Najbardziej uniwersalna jest terenówka, głównie z tego powodu http://plusgum.pl/blog/2017/09/08/opony ... rzewodnik/ :D
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Nie wiem czy jest coś takiego jak uniwersalny samochód
malra
-#
-#
Posty: 128
Rejestracja: 2016-07-19, 21:38

Post autor: malra »

Jako uniwersalne auto moim zdaniem świetnie się sprawdzi Ford Fiesta. Wygodna i komfortowa jazda będzie nim zarówno w mieście jak i poza nim wybierając się na rodzinne wakacje. Ze spokojem zmieści się w nim 5 osobowa rodzina i będzie w nim czuła się niebywale komfortowo bo jest w nim dużo miejsca. Bagażnik również ze spokojem zmieści nasze bagaże. Samochód tej klasy ma niewielkie spalanie więc jazda nim na wakacje będzie bardzo ekonomiczna. Swoje auto kupowałam w Auto Plaza w Warszawie, gdzie do dziś je serwisuję i dokonuję wymiany opon lub drobnych napraw. Podoba mi się takie rozwiązanie możliwości zakupu, naprawy i wynajmu auta w jednym miejscu.
ODPOWIEDZ