pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Bądź jak MasterChef Junior - słyszeliście?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Bądź jak MasterChef Junior - słyszeliście?

Post autor: Kamyk »

Do Netto rzadko chodzę, wybrałem się z ciekawości i dostałem karty do gry i naklejkę dla dziecka. Okazuje się, że rozdają to za każde wydane 25 zł. Na stronie Netto jest o tej akcji dla dzieci https://netto.pl/teraz-w-netto/masterchef-junior/ fajna akcja dla dziecka.
WhiteAngel
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-06-28, 19:06

Post autor: WhiteAngel »

U mojej córki w szkole to już głosno o tej akcji, wszystkie dzieciaki zbierają naklejki, na przerwach już trwają wymiany na te co sie powtarzają :D Dzieciaki poszalały na punkcie albumów i zbierania naklejek na ten fartuch Masterchefa. :D :D :D Moja to nawet jak nigdy teraz chodzi ze mną po zakupy i pomaga a kiedyś nie można jej było z domu wyciągnąć :D
Załączniki
netto-banner-masterchef-2017_08-18.png
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

U nas nie, myśmy się dopiero w sklepie dowiedzieli o całym przedsięwzięciu. Akcja super, dzieci od razu się zaangażowały i zbieramy wspólnymi siłami, może zmieścimy się w pierwszych 5 tysiącach, bo taki fartuszek to ich marzenie.
WhiteAngel
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-06-28, 19:06

Post autor: WhiteAngel »

A ten album można kupić czy dostaje się przy pierwszych zakupach?
Kamyk
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2014-08-09, 12:57

Post autor: Kamyk »

Album to można zakupić w Netto, z resztą wszystko jest dokładnie rozpisane w regulaminie całej zabawy https://nettoplprodstorage.blob.core.wi ... j-2017.pdf
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

a mnie to w ogóle nie jarają te Top Chefy, Master Szefy i inne szefy.
WhiteAngel
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2016-06-28, 19:06

Post autor: WhiteAngel »

Moja też ma takie marzenie ten fartuch, ale ja tłumaczę że nie to jest najważniejsze:)
Wraz z albumem dostałyśmy pudełko do przechowywania kart i plakat, na którym umieszcza się zebrane naklejki. W albumie są fajne quizy, gry, ciekawostki i mapę świata. Ten album jest fajnym przewodnikiem kulinarnym :D
ODPOWIEDZ