pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Aranzacja wnetrz

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Pamela123
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2016-06-01, 11:44
Lokalizacja: Gliwice
Kontakt:

Aranzacja wnetrz

Post autor: Pamela123 »

Wraz z małżenstwem przyszedl czas na mieszkanie które zakupilimy z mezem tok po slubie teraz problemem jest to ze nie wiem jak zagospodarowac mniejsze pomieszczenia ktore gluwnie skladają moj dom. Czytalam taki artykuł-ten jednak jest to dopiero wstep a nie umiem znalezc innych dobrych artykułów o malych meiszkanich oraz jak je zagospodarowac.
Ktoś moze moze polecic jakkies strony/fora na temat domow i mieszkan zakupionych oraz o aranzacji wnetrz. Czekam na propozycje :)

[ Dodano: 2016-06-10, 12:04 ]
http://nieruchomosci.na-dobre.pl/
zu_za
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2015-02-24, 21:29

Post autor: zu_za »

Ja mogę polecić stronę sklepu Inne Tapety. Mają tam na prawdę sporo ciekawych pomysłów na aranżację wnętrz. Np. tutaj masz ich propozycje na aranżację salonu: http://innetapety.pl/aranzacje-salonu
Awatar użytkownika
Nguyen
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-06-14, 19:49
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Nguyen »

Są różni eksperci od aranżacji wnętrz. Jest to ważna część domu gdyż to będziemy codziennie podziwiać.
Wieczór bywa mądrzejszy niż poranek.
brobro
-#
-#
Posty: 138
Rejestracja: 2016-01-13, 09:27

Post autor: brobro »

A jak macie problem z aranżacją okien czy drzwi balkonowych to zobaczcie sobie tą stronę, jest tam sporo rozwiązań dotyczących dekoracji okiennych to może znajdziecie jakieś inspiracje.
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

Ja uwielbiam urządzać wnętrza. Sprawia mi to wiele radości i przyjemności. A jak potem efekt końcowy cieszy. Najbardziej lubię dobierać dodatki i ozdoby, które potrafią diametralnie zmienić charakter wnętrza. Tak było w przypadku zegara który kupiłam sobie na ścianę do kuchni. Zdziałał więcej niż niejeden obraz.
frodek
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2019-06-05, 17:27

Re: Aranzacja wnetrz

Post autor: frodek »

warto podpatrywać Pinteresta tam jest milion pięknych zdjęć, można się zainspirować
ODPOWIEDZ