pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Walka z karaluchami

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Sniegson
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2016-04-23, 14:30
Lokalizacja: Białystok

Walka z karaluchami

Post autor: Sniegson »

Cześć wszystkim.

Jak w temacie - szukam czegoś sprawdzonego do walki z karaluchami... Czy znacie się choć trochę na tej kwestii? Zastanawiam się czy te skuteczne środki na karaluchy są ok... Co o tym sądzicie?
Nie sąsiaduj z człowiekiem większym od ciebie.
simplebjuti
-#
-#
Posty: 91
Rejestracja: 2015-05-18, 19:46

Post autor: simplebjuti »

nigdy z karaluchami nie walczyłam, bo nie miałam ich u siebie. Ale jak raz spałam w hotelu to znaleźliśmy karalucha właśnie w łazience. Okazało się, że w hotelu karaluchów nie ma, tylko jak deszcz pada to wchodzą do łazienek od strony ulicy. Nie wiem na ile wierzyć takiej informacji od recepcji hotelu ale w każdym razie od razu przyszła Pani do naszej łazienki, karalucha się pozbyła i miała specjalny płyn do psikania na karaluchy. Psikała nim po całej ścianie i oknie na zewnątrz i faktycznie do końca pobytu nie było już żadnego karalucha.
Powiedziała nam, że takie płyny na karaluchy skutecznie je odstraszają.
Jeśli u Ciebie karaluchy włażą z pola to musisz kupić sobie moskitiery i płyny i popsikać koło domu, a jeśli mieszkasz w bloku i masz je w rurach to może być ciężko się pozbyć... to już takie to nie wiem jak się zwalcza.
Najlepsze materace - blog z ciekawostkami o materacach :)
Awatar użytkownika
famme_fatale
-#
-#
Posty: 734
Rejestracja: 2015-07-27, 10:22

Post autor: famme_fatale »

karaluchy, fuj!! Gdybym takiego zobaczyła to chyba by zemdlała. Nie znoszę robali.
ODPOWIEDZ