pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak nowocześnie zaaranżować kuchnię?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Mi się podobają białe kuchnie na wysoki połysk. Tylko są trudniejsze w utrzymaniu czystości.
Nicolas
-#
-#
Posty: 80
Rejestracja: 2016-05-23, 14:08

Post autor: Nicolas »

Wg mnie ważniejsze aby kuchnia była praktyczna i funkcjonalna. Nowoczesność to kwestia drugoplanowa.
Można. mieć klasyczną kuchnię a nowoczesności dodać jej poprzez drobne dodatki, umieszczając w niej np nowoczesne hokery
torre3
-#
-#
Posty: 31
Rejestracja: 2016-05-18, 16:43

Post autor: torre3 »

Każdy ma inny gust dlatego ciężko jednoznacznie wyznaczyć jak powinna wyglądać kuchnia. Mi bardzo podobają się kuchnie w klasycznym stylu, z dużą ilością drewnianych elementów. Druga ważna rzecz w kuchni to jej wyposażenie. Dla mnie takim najważniejszym urządzeniem, którego używam praktycznie codziennie jest blender. Osobiście korzystam z blendera firmy Braun z tego zestawienia http://codokuchni.pl/jaki-blender-kupic/ - polecam!
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

A ja nie lubi zbyt nowoczesnych stylów w kuchni, jestem raczej zwolenniczką tradycyjnego wystroju, jednak eleganckiego i praktycznego, coś jak jest to opisane na http://www.kuchniaonline.pl/kuchnia-klasyczna/
MocnyKlosz
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-01-10, 20:08

Post autor: MocnyKlosz »

Myślę, że warto zainwestować w dobre oświetlenie. Ciekawe lampy potrafią odmienić odbiór pomieszczenia i optycznie go powiększyć.
oświetlenie techniczne - również ważne
misiaczek
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2015-05-11, 10:10

Post autor: misiaczek »

mamy koncepcję, na razie bardzo luźny pomysł aby zainwestować w szkło hartowane w kuchni w formie paneli. widzieliśmy kilka takich aranżacji i co jedna bardziej nam się podobała.
Pajpan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2018-01-28, 22:29

Post autor: Pajpan »

Najlepiej jak się do tego wszystkiego doda jakieś nowoczesne dodatki i akcesoria kuchenne. My je zwykle w sklepie Duka polska zamawiamy :) są bardzo dobrej jakości do tego
void
-#
-#
Posty: 56
Rejestracja: 2016-05-20, 15:16

Post autor: void »

[quote=""younglady""]Mi się podobają białe kuchnie na wysoki połysk. Tylko są trudniejsze w utrzymaniu czystości.[/quote]

mi też właśnie ale przez to że wziełam wysoki połysk to musiałam wymalować ściany na matowy kolor. wzięłam duluxa kuchnia i łazienka, komponuje się elegancko. z płytkami byłoby bez sensu bo wszędzie byłoby za dużo połysku a dla mnie to trochę tandetne
Awatar użytkownika
elli76
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2018-01-26, 21:14
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: elli76 »

Warto wynająć projektanta. Potrafi on doskonale zaaranżować dowolne pomieszczenie w zależności od naszych sugestii.
nie sen jest najgorszy, najgorsze jest przebudzenie...
anielka
-#
-#
Posty: 124
Rejestracja: 2016-04-18, 18:47

Post autor: anielka »

Ja muszę uzbierać na remont, bo muszę zrobić taki generalny, łącznie z wymianą instalacji. Obecnie wymieniam tylko to, co jest mi niezbędne. Taką rzeczą jest na przykład nowy ogrzewacz. Odpowiedni znalazłam tutaj http://ogrzewacze.dafi.pl/ogrzewacze-nadumywalkowe/ i muszę go kupić.
mart_dyskutuje
-#
-#
Posty: 162
Rejestracja: 2018-02-02, 12:15
Kontakt:

Post autor: mart_dyskutuje »

Przede wszystkim pamiętaj o klimatyzacja białystok bo wentylacja jest mega wazna w kuchni :)
Jeśli chodzi o wyposażenie postaw na skandynawski sklep internetowy, tam są dodatki styl skandynawski, sprawdz konecznie akcesoria kuchenne styl skandynawski :!:
karii
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2016-08-22, 08:25

Post autor: karii »

Mi się bardzo podobają kuchnie wa takim stylu https://blog.edomator.pl/2017/10/09/kuc ... stykalnym/. Rustyka trafia do mnie jak nic innego
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Kuchnia nie musi być nowoczesna, byle była urządzona z klasą.
rosaroza
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2018-04-13, 21:00

kuchniajak kolwiek urz

Post autor: rosaroza »

jakkolwiek urządzona ale duża taka kuchnia mi się marzy
mikolajseo
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2018-02-26, 22:42
Kontakt:

Post autor: mikolajseo »

Najlepiej będzie, jeżeli poprzeglądasz projekty w internecie i urządzisz po swojemu.

czym filmować wesela
ODPOWIEDZ