pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wybór trawy do ogrodu

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Bruski
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-07-18, 11:51
Lokalizacja: Ciechanów

Wybór trawy do ogrodu

Post autor: Bruski »

Czy Waszym zdaniem jest jakaś różnica między trawą sadzoną a trawą w rolkach np. taką http://www.grasslandfarms.pl/produkt/trawa-w-rolkach/? Nie wiem właśnie na które z tych dwóch rozwiązań się zdecydować...
Money often costs too much.
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

W rolkach jest ładniejsza ;)
ojdak87
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-08-12, 15:58

Post autor: ojdak87 »

Serio ładniejsza jest w rolkach? Moi rodzice właśnie się zastanawiają nad wyborem trawy, to może im polecę taką.
daros
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2020-12-23, 17:18

Re: Wybór trawy do ogrodu

Post autor: daros »

no u nas taki średni te ogród, zdecydowanie trawa jest pierwsza do poprawki :)
zamik
-#
-#
Posty: 32
Rejestracja: 2018-09-29, 20:17

Re: Wybór trawy do ogrodu

Post autor: zamik »

Tak się może zdarzyć niestety, kiedy na przykład wybierze się słabej jakości nasiona. Jeśli chodzi o trawę z rolki to nigdy takiej nie miałam, więc nie wiem jak w praktyce to wygląda. A specjalną mieszankę nasion traw znajomi nam polecili, trawnik jest bez zarzutu. Głównie to mąż o niego dba. Za to jak wszystko urządzaliśmy w ogrodzie, to ja wybrałam od Jońca palisady łupane, dzięki którym mamy ładne obrzeża porobione. Jest takie wykończenie.
migi
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2018-12-12, 05:33

Re: Wybór trawy do ogrodu

Post autor: migi »

Kolejny krok to wybór kosiarki. Przy większym ogrodzie lepiej sprawdzi się kosiarka spalinowa, ale jeżeli nie mamy zbyt dużo do koszenia to może to być równie dobrze kosiarka elektryczna. Różne modele kosiarek można w dobrych cenach znaleźć na portalu zakupowym Arena.pl.
karo.joan
-#
-#
Posty: 36
Rejestracja: 2020-09-16, 17:54

Re: Wybór trawy do ogrodu

Post autor: karo.joan »

Nie tylko sam wybór trawy jest ważny, ale też dbanie o trawę. Na pewno bardzo to ułatwi taki system nawadniający, jak na przykład ten - https://www.centrumnawadniania.com/242-gotowe-zestawy-nawadniania. Fajna sprawa, mega wygodna. No sam system też łatwy w montażu :)
ODPOWIEDZ