pompy abs, abs pump

wiercenie studni

lornetka

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
gilbert
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2015-04-14, 16:38

Post autor: gilbert »

Negra pisze:nie piszesz jaki model ale bushnell to dobry wybór
dobre -potwierdzam, firma jest konkretna
Negra pisze:a co ma jeszcze za bajer poz wodoszczelnością - bo to jednak za mało jak na 11 tysiaków
w zasadzie to wszytsko, dalmierz,pomiar toru lotu , https://www.militaria.pl/swarovski_opti ... ml?cat=564
Carbid pisze:Nie zawsze się da ale w górach z lornetką jest śwetna sprawa jak jest dobra widoczność. Albo żeby zwierzęta pooglądać z odległośći.
na sąsiadów to Ci wystarczy lornetka za 100zł , ale załóżmy ,że się w to nie bawisz,więc za te 600zł na zwierzaki będzie chyba wystarczająco
ladyaga pisze:Ci doradcy wcale nie mają jakiejś ogromnej wiedzy. Ja bym szukała opinii w necie.
mają ,coś tam mają. jak im zadasz konkretne pytanie
Mess
-#
-#
Posty: 67
Rejestracja: 2014-12-07, 21:12
Lokalizacja: Polska

Post autor: Mess »

ladyaga pisze:Ci doradcy wcale nie mają jakiejś ogromnej wiedzy. Ja bym szukała opinii w necie.
No skoro to są doradcy w specjalistycznym sklepie, to raczej taką wiedzę posiadają.
gilbert pisze:w zasadzie to wszytsko, dalmierz,pomiar toru lotu , https://www.militaria.pl/swarovski_opti ... ml?cat=564
11 tysięcy za lornetkę? No to już musi być wersja premium.
rokefeler
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2014-10-23, 01:28

Post autor: rokefeler »

hewlett pisze:jaki model?
a kupilem cos takiego
https://www.militaria.pl/bushnell/lorne ... _p1647.xml
z ukladem optycznym typu focus-free
gilbert pisze: najdroższa jaka widziałem to lornetka za 11tys,,,, hardcore, wodoszczelna do 5 m
swoja droga zastanawia mniej jak wyglada ostrosc i widocznosc pod woda, czy w ogole lornetki maja sens pod woda
Mess pisze: ladyaga napisał/a:
Ci doradcy wcale nie mają jakiejś ogromnej wiedzy. Ja bym szukała opinii w necie.
No skoro to są doradcy w specjalistycznym sklepie, to raczej taką wiedzę posiadają.
w militaria.pl ?
co by nie mowic cos tam wiedza, wiele wiedza, oczywiscie ze znajdzie sie czasem jakis ekspert ktory rozlozy kazdego sprzedawce, ale mysle ze to sporadycznie
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

gilbert pisze:
rokefeler pisze:spoko dzieki za pomoc,
kupilem bushnell z militaria.pl
jak cenowo wyszło? jaki model?

najdroższa jaka widziałem to lornetka za 11tys,,,, hardcore, wodoszczelna do 5 m
ciekawe czy niby na głębokości 5 metrow byłoby cokolwiek prze nią widać...
gilbert pisze:mają ,coś tam mają. jak im zadasz konkretne pytanie
ale mają obycie, mają styczność i dostęp do wielu produktow, dlatego coś tam wiedzą, chyba, że trafisz na jakiegoś świeżego studenciaka :)
rokefeler pisze: w militaria.pl ?
co by nie mowic cos tam wiedza, wiele wiedza, oczywiscie ze znajdzie sie czasem jakis ekspert ktory rozlozy kazdego sprzedawce, ale mysle ze to sporadycznie
nie wiem czy ma to znaczenie. dla mnie jako klienta licy się przede wszystkim oj zakup, jeżeli sam jestem zadowolony i nie miałem nigdy problemów to sklep polecę, odwiedzę ponownie, jeżeli ktoś miał jakiś problem to póki sam nie sprawdzę to nie będę uważał, że jest zły.
ODPOWIEDZ