pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jak urządzić ładny pokój?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Jak urządzić ładny pokój?

Post autor: puzon »

W niedługim czasie zamierzam przeprowadzić generalny remont swojego mieszkania ;) Ładne meble znalazłem w sklepie internetowym: http://www.najlepszemeble.pl/ i zastanawiam się czy nie zamówić kompletu z kolekcji forrest - podobają mi się ponieważ są eleganckie i stylowe.
Ściany zamierzam pomalować na kolor beżowy.
CO o tym sądzicie?
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Sądzę, że takie pytanie jest bez sensu, bo po pierwsze - mieszkanie musisz urządzić tak, aby to Tobie się podobało, bo to Ty będziesz w nim mieszkać, a nie my, a po drugie - nie wiemy, jak to mieszkanie wygląda, jak więc możemy doradzać w kwestii jego urządzenia?
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Zgadzam sie poprzedniczką... Brzmi jakbyś już był/była zdecydowana więc nie wiem czego szukasz konkretnie na tym forum... Ja ze swojej strony mogę Ci doradzić ewentualnie w kwestii pasujących dodatków i dekoracji. Popatrz sobie na stronach innych sklepów, może coś znajdziesz. Do beżowych ścian pasowałoby kilka elementów kontarstujących, może np jakiś wazon, świedcznik albo lampa w żywych kolorach?
Obrazek
Ten pochodzi ze strony agatahome.pl
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Ja to bym zrobiła ściany w kolorze kawy z jasnym beżowym A dodatki bym zrobiła w ciemnym fiolecie i czerni Ale to moje zdanie Każdy ma inną koncepcję
Ola44
-#
-#
Posty: 43
Rejestracja: 2012-05-15, 15:07

Post autor: Ola44 »

Fiolet może być, ale czarny to trochę smutny moim zdaniem. Jeszcze mi się podoba bardzo błękit. A, no i trafiłam dziś w sieci na fajny artykuł http://www.meblarstwo.pl/artykul/32676- ... m_senso_ii
Tam reklamują akurat meble senso II z Agaty, ale bardzo ciekawie wygląda pokój z pomarańczowymi dodatkami:)
1sport_pl
-#
-#
Posty: 89
Rejestracja: 2012-10-01, 19:30

Post autor: 1sport_pl »

Ja też przyłączam się do tych opinii,jeżeli podobają Ci się akurat te meble,to czemu nie,możesz śmiało kupić. Zresztą generalnie zakupy w sklepach internetowych to sama przyjemność,polecam.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

I jeszcze słówko na temat dodatków, czasem jedna rzecz może diametralnie zmienić wygląd całego wnętrza :-) My z mężem przeglądaliśmy ostatnio używane dywany, w sumie bez większego przekonania, a znaleźliśmy coś, co idealnie uzupełnia nasz salon:
Obrazek

Uwielbiam go, za kolory i geometryczne wzory połączone z roślinnym motywem :D
Awatar użytkownika
mackk
VIP
VIP
Posty: 6
Rejestracja: 2013-09-23, 14:14

Post autor: mackk »

Zatrudnić architekta wnętrz. Takiego, który weźmie pod uwagę Twoje preferencje i doradzi coś okiem specjalisty. Ja jakby co mam dobre wspomnienia z tą firmą - http://urzadzamypodklucz.pl/
franek
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2013-09-24, 14:25

Post autor: franek »

Po co wydawać kasę, skoro samemu można fajnie zaprojektować :P
sakuraja
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-01, 13:51

Post autor: sakuraja »

No z jednej strony masz franek rację. Zawsze można samemu się wysilić i zaprojektować swój pokój. Z drugiej strony lepiej zatrudnić taką osobę, która może nam pomóc w doborze mebli, łóżka, koloru ścian itp. :) Ja bym chyba jednak się zdecydował na takiego projektanta :)
PaniDobraRada
-#
-#
Posty: 29
Rejestracja: 2012-08-14, 15:14
Lokalizacja: Konin

Post autor: PaniDobraRada »

Projektant to na pewno bardzo wygodna opcja, jednak nie każdego na takie usługi stać. W internecie pełno jest stron, na których można znaleźć ciekawe pomysły na aranżacje wnętrz. Sama przystępuje do wyposażania moich pokoi i z kilku takich wzorów już skorzystałam, mam zamiar wprowadzić je w życie, a właściwie w dom:)
dwoq
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-10-08, 13:45

Post autor: dwoq »

Aranżacja zaczyna się wraz z budową domu PaniDobraRado ;)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Ja jestem przeciwna architektom wnętrz, sami najlepiej wiemy, jaki wygląd mieszkania chcemy uzyskać :) Warto poprzeglądać inspiracje w sieci, np. tutaj, my w ten sposób znaleźliśmy pomysł na urządzenie kuchni :-)
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Wiesz co mi ostatnio wpadło wyjątkowo w oko? Oświetlenie biurowe led - takie lampy są niesamowicie atrakcyjne i nowoczesne i sam zastanawiam się czy nie sprawić sobie takiej do swojego biura (szczególnie, że moja stara lampka nieco się psuje ...).
Poled ma świetną ofertę - w linku możecie sobie przejrzeć jakie lampki mają ;) Może i Wam coś się tam spodoba jak akurat mi ...
joannaJJ
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2014-01-09, 12:07
Lokalizacja: Poznań

Post autor: joannaJJ »

Przy aranżacji wnetrz można poddać się odrobinie fantazji. W aranżacji pokoju dziennego ważna jest kolorystyka, wystrój i odpowiednie meble. Ja osobiście polecam meble klasyczne, są eleganckie i stylowe. A reszta kolorystyka, dodatki wg upodobań.
ODPOWIEDZ