pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Reklama

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
sheldon20
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-10-05, 12:47

Reklama

Post autor: sheldon20 »

Co to maja być za polskie bez sensowne reklamy,jest crunchips jest tegueza bez sensowne są te reklamy,i jeszcze na dodatek są to puszczane reklamy z pieniedzy podatników itp..
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Tak się odzwyczaiłam od Internetu, że zapomniałam, że styl, interpunkcja i cała reszta reszta - mogą leżeć i kwiczeć. "Bezsensowne", piszemy, muszę poprawić, bo wrażliwa jestem i oczy bolą kiedy patrzę.;)
Fenomen reklamy zawsze mnie zastanawiał. Że na ludzi to działa. Fascynująca sprawa, mimo wszystko!
Są reklamy głupie, są niegłupie, są ładne, są nieładne, tak było i jest, i będzie.
Każda ma jednak swój cel i skądś się bierze. Skoro jest emitowana - ma swoich odbiorców i na kogoś działa. Wszystko, sheldonie drogi, zależy od punktu widzenia.;)
Niemniej faktycznie poziom niektórych reklam straszy bardziej, niż najprawdziwsze horrory.;)
sheldon20
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-10-05, 12:47

Post autor: sheldon20 »

selen nie myśl czy coś ,że się użalam ale te reklamy już mnie wkurzają,np: oglądasz film na polsacie to jeszcze zdążysz wyjść z psem na dwór a reklama jeszcze trwa i ta długość tych reklam to po prostu jakaś przeginka .
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Mhm, za długie są, tu racja absolutnie niepodważalna.;)
sheldon20
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2012-10-05, 12:47

Post autor: sheldon20 »

wiec,najlepiej obejrzeć jakiś dobry film na tvp1 czy tvp2 tam na szczeście,nie ma reklam :)
Majki98
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2013-03-10, 23:58

Post autor: Majki98 »

dobra reklama nie jest zła, sami zobaczcie jakie to łatwe sala weselna
arja
-#
-#
Posty: 527
Rejestracja: 2014-05-13, 13:02

Post autor: arja »

Ciężko stworzyć dobrą reklamę, ale uczestniczę co roku w wieczorach reklamożerców w kinie i wiem, że nie jest to niemożliwe :). Zwykłych firm nie stać jednak na aż tak wysokobudżetowe formy marketingu i w ich przypadkach świetnie sprawdzają się zdjęcia google czy po prostu pozycjonowanie strony w internecie.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

właczmy niskie ceny- bialej goraczki dostaje jak to slysze
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Reklama

Post autor: ewbik »

Odpowiednia reklama to klucz do sukcesu biznesowego, dlatego postanowiłem skorzystać z nietypowego rozwiązania - projekt katalogu z wydrukiem. Wybór padł na usługi agencji interaktywnej https://www.lartweb.pl/produkt/katalogi-szyte-spiralowe/ gdzie udało mi się stworzyć oryginalny projekt. Rozpowszechniłem go w strategicznych miejscach, co przyciągnęło uwagę nowych klientów i zwiększyło popularność mojej firmy.
ODPOWIEDZ