pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dieta i ćwiczenia

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
kingax20x
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2013-11-03, 23:14

Dieta i ćwiczenia

Post autor: kingax20x »

Planuję schudnąć, więc poszukuję skutecznej diety oraz zestawu ćwiczeń. Czy polecicie mi coś? Proszę o porady. Jeżeli chodzi o ćwiczenia obecnie rozważam, czy zapisać się na fitness, basen lub wczasy odchudzające. Co polecacie mi w tej kwestii, a może przedstawicie też inne pomysły? Czekam na Wasze wpisy. ;)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Po pierwsze - zainwestuj w dobry, solidny sprzęt fitness tb-polska.pl ma dobry i stosunkowo niedrogi, zajrzyj na ich stronkę i może znajdziesz coś dla siebie. Ćwicz regularnie, ale w miarę swoich możliwości. Nawet jeśli 15 minut dziennie to dla Ciebie mega wysiłek nie przejmuj się, po miesiącu będzie lepiej. Po drugie przez tydzień prowadź obserwacje swojego sposobu odżywiania się, wpisuj wszystko co jesz i pijesz i o której godzinie. Później weź cały spis i zastanów się, czy liczba i częstotliwość posiłków jst prawidłowa, czy proporcje warzyw i owoców są odpowiednie. Staraj się zastępować mięso czerwone mięsem białym (drób, ryby), zamiast smażyć kotlety w panierce, upiecz je w piekarniku w folii aluminiowej, zrezygnuj z soli na rzecz ziół i pikantnych przypraw, które poprawiają trawienie. Pij dużo wody w ciągu dnia, wybieraj zdrowe przekąski. Stosując się do tych zasad szybko zrzucisz nadprogramowe kg i polubisz swój nowy styl życia :) A wczasy odchudzające traktuj co najwyżej jako nagrodę dla samej siebie :spoko:
glamko
-#
-#
Posty: 298
Rejestracja: 2016-08-15, 20:02

Post autor: glamko »

Swoją dietę wygrzebać mi się udało z jakiegoś artykułu na portalu http://www.fabrykafigury.pl/slodycz-bez-kalorii-stewia/ warto się nim ogólnie według mnie zainteresować, bo w kwestii odchudzania nie ma drugiego mu równego
Pajpan
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2018-01-28, 22:29

Post autor: Pajpan »

Mi dietetyk pomogl ulozyc diete i rozplanowac plan treningowy. To wlasnie od Michała Wrzoska dowiedziałem sie jak zaczac cwiczyc i jakie produkty wybierac :)
ODPOWIEDZ