pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyraź się...

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Pivo pisze:Cholera, wychodzi na to, że banda gimbusów z innego forum lepiej wyczuwa ironię, niż ty.
napisałeś "że nie odpisałem na tę marną zaczepkę" jak to miałam zrozumieć? Kurcze, a może to tobie się wydaje, że to była ironia? Najpierw patrz na siebie a nie mi tu wyjeżdżasz z tekstem, że "ktośtam lepiej to robi niż ty"
Pivo pisze: W którym miejscu nie okazałem ci szacunku?
Pivo pisze:miesiączkę masz, kobieto, że tak na mnie naskakujesz?
ten właśnie fragment. Nie chodzi mi o to, że jestem jakaś święta krowa czy coś, ale pisanie do mnie takich słów nie było konieczne.

Słuchaj, już mnie to nudzi. Ciebie nie? Jeśli chcesz, możemy uznać, że "wygrałeś". Jakoś mi nie zależy, by zdobyć ""respekt" w twoich oczach.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Jestem noł-lajfem, nie nudzi mi się to. Poza tym pytanie o miesiączkę jest "okazaniem braku szacunku"? Nie wydaje mi się. A respektu i tak nie zdobędziesz w moich oczach ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Pivo pisze:okazaniem braku szacunku
dla mnie tak. Po prostu nie życzę sobie takich komentarzy w moją stronę. Proste? Czy nie dociera?
Pivo pisze:A respektu i tak nie zdobędziesz w moich oczach
:lol: Słuchaj, znam takich jak ty (oczywiście nie sądzę, że cię znam skoro widziałam cię tu kilka razy, nie kojarzę twoich postów, ogółem cię nie znam). I wierz mi, zdobycie respektu w twoich oczach jest ostatnią rzeczą, o której myślę. Mam większe problemy niż ty i twoje pretensje.

Nie wiem jak ty, ale ja idę. Nie chce mi się tu siedzieć. Może odpowiem ci jutro, jeśli coś napiszesz. Teraz nie mam na to ani czasu, ani ochoty.
Cześć!
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Destroy pisze:Proste? Czy nie dociera?
Dociera. Ale weź pod uwagę, że może mnie to gówno obchodzić.
Destroy pisze:Słuchaj, znam takich jak ty (oczywiście nie sądzę, że cię znam skoro widziałam cię tu kilka razy, nie kojarzę twoich postów, ogółem cię nie znam).
"Nigdy nie zaprzeczaj kobiecie. Mówiąc dalej sama sobie zaprzeczy."
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Pivo pisze:Ale weź pod uwagę, że może mnie to gówno obchodzić.
to po co dalej to ciągniesz? Myślisz, że mnie, w jakimkolwiek stopniu zależy na twoim uznaniu? Albo na tym, bym ciebie coś obchodziła? Wierz mi, po tym poście spadłam z krzesła. Jak ktoś taki może mnie interesować czymkolwiek? I w sumie zdziwiłam się, że wciąż ci odpowiadam. Przecież brak w tym sensu. Gdybyś spadł z poziomu swego EGO na poziom swojego IQ to nieźle byś się poobijał...

Poza tym, tak jak przytoczyłeś w cytacie, sam sobie zaprzeczyłeś. Powiedziałeś, że wg. ciebie nie okazałeś mi braku szacunku. A tym właśnie postem to okazałeś.
więc może lepiej:
"Nigdy nie zaprzeczaj facetowi. Mówiąc dalej sam sobie zaprzeczy."

Reasumując: Cokolwiek teraz odpiszesz nie doczeka się mojej odpowiedzi. Chcę ci tym pokazać, że jestem ponad to. W sumie to nic mnie nie obchodzi twoje zdanie. Jeśli masz choć trochę rozumu, zrobisz to samo. A teraz idź i opowiadaj wszystkim jak "głupiej kobiecie" pier**lnąłeś takim tekstem, że jej w pięty poszło. A, i że jesteś mistrzem ciętej riposty. Mów sobie co chcesz, mi to lata.


A wszystkich użytkowników przepraszam za tę płaską dyskusję, ale są czasem sytuacje, wobec których nie da się przejść obojętnie. Z mojej strony to koniec, nie będę się dalej babrać w to gówno bo to i tak nic nie da. W końcu trafiłam na bystrzejszego, mądrzejszego i bardziej elokwentnego ode mnie, nieprawdaż? :D
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

witam :D
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

no cześć, LEeNAa... mogę pisać po prostu Lena? Taki nick kojarzy mi się ze słynną falą... :roll:

co tam u Ciebie słychać? ;)
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

Destroy pisze:no cześć, LEeNAa... mogę pisać po prostu Lena? Taki nick kojarzy mi się ze słynną falą...
jasne :p

A w porządku właśnie zaczyna ferie :D
A co u ciebie??
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

LEeNAa pisze:A w porządku właśnie zaczyna ferie
ja zaczynam jak ty skończysz :D

U mnie nic takiego, dziś zaczęła mi się kobieca przypadłość... więc humor mi się pogorszył ;P

A tak ogółem to tradycyjnie piszę opowiadanie. (kurczę, chyba się od tego uzależniłam xD) I słucham muzyki.
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

minęła noc, minął dzień... :roll: :lol:
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

co ty tam nucisz, tulipanie? :mrgreen:
LEeNAa
-#
-#
Posty: 39
Rejestracja: 2011-01-30, 10:48

Post autor: LEeNAa »

Nie mogłam doczekać się ferii. Te ostatnie tygodnie tak miałam zawalone od spr. i egzaminów w szkole muzyczne, więc chyba należy się odpoczynek :P

A jakiej muzyki słuchasz??
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

LEeNAa pisze: w szkole muzyczne
żółwik!
Destroy pisze:co ty tam nucisz, tulipanie?
ech... długo tu opowiadać. ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

LEeNAa pisze:A jakiej muzyki słuchasz??
różnie. wszystko, co mi wpadnie w ucho. Zdarza się rock, metal, czasem także hh, pop. Różnie, doprawdy różnie ;P
tulipan. pisze:długo tu opowiadać.
no to już się nie pytam ;P

swoją drogą... fajny masz opis na gg :lol:
tulipan.
-#
-#
Posty: 2503
Rejestracja: 2010-11-04, 17:03
Lokalizacja: Rzeszów.

Post autor: tulipan. »

Destroy pisze:fajny masz opis na gg
kojarzysz?
ODPOWIEDZ