pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Wyraź się...

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

dobra, też ci mogę dać moje pierwsze. :lol: Tylko ostrzegam nie będziesz mogła opanować śmiechu :lol:
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Rita pisze:dobra, też ci mogę dać moje pierwsze
oł yeah! xD

a ja już CI swoje wysłałam ^^
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Zatoki mnie bolą. Oglądał ktoś "Polowanie na czarownice"? Bo się na to jutro wybieram.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

A może chociaż jakieś "cześć"? Może jakaś próba, choćby udawana, wbicia się w rozmowę?

Nie, nie widziałam tego filmu.
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Destroy pisze:Może jakaś próba, choćby udawana, wbicia się w rozmowę?
"Zatoki mnie bolą" nie wystarczy?! :shock:
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

"Zatoki mnie bolą" nie wystarczy?!
tak, muszę przyznać, cholernie udana próba. Bo już zwykłe "cześć" nam się nie "należy"? "Zatoki mnie bolą" raczej nie były wbiciem się w rozmowę, tylko stwierdzeniem faktu...
I proszę ostudzić swe emocje. Nie sądzę, by "?!" było potrzebne. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, nie musimy krzyczeć by nas usłyszano.
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Destroy pisze:
Rita pisze:dobra, też ci mogę dać moje pierwsze
oł yeah! xD

a ja już CI swoje wysłałam ^^
Pierwszego op nie ma, ale piosenka ^^ Hyh, dziwna jest :D Jak to pierwsza ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

już "oceniłam" :]
jak tam Ci idzie szukanie ava? Jeśli jakiś znajdziesz ale bd za duży, albo coś Ci w nim nie przypasuje, to podeślij do mnie, może uda mi się go zmienić tak, jak bd chciała ;)
(jednym z moich zainteresowań jest właśnie grafika. Avy, bannery itp. np. mój obecny av to moja robota. W sumie nie ma się czym chwalić, bo świetny nie jest ;P)
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Dobra, jak coś podeślę, ale nic nie mogę znaleźć. Muszę kiedyś porządnie się porozglądać ^^
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

łokej ;P

a ty czemu jeszcze nie idziesz spać? ^^
Wreszcie masz 100 postów! xD może, jak jesteśmy same... zagramy w pytania? ;P
Choć w to chyba lepiej grać na gg xD
Awatar użytkownika
Rita
-#
-#
Posty: 749
Rejestracja: 2010-11-21, 21:23
Lokalizacja: over the rainbow

Post autor: Rita »

Buu, właśnie idę ;<
Chętnie bym pograła w pytania (oh, jak ta gra mi się źle kojarzy ;<), ale właśnie idę ;P

To pa ;)
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

no to cześć ;)
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Destroy pisze:
"Zatoki mnie bolą" nie wystarczy?!
tak, muszę przyznać, cholernie udana próba. Bo już zwykłe "cześć" nam się nie "należy"? "Zatoki mnie bolą" raczej nie były wbiciem się w rozmowę, tylko stwierdzeniem faktu...
I proszę ostudzić swe emocje. Nie sądzę, by "?!" było potrzebne. Jesteśmy cywilizowanymi ludźmi, nie musimy krzyczeć by nas usłyszano.
Wybaczcie, że nie odpisałem na tą marną zaczepkę, ale zawody w Super Mario Bros to nie przelewki.

Tak więc, (nie zaczyna się zdania od "tak więc") miesiączkę masz, kobieto, że tak na mnie naskakujesz? Zdanie ""Zatoki mnie bolą" nie wystarczy?!" był swego rodzaju ironią/żartem, więc znak "?!" też powinien zostać tak potraktowany. Oznaczał on wielkie zdziwienie ale najwyraźniej tego nie zrozumiałaś. Bywa.

Rozpisałem się jak głupi, mam nadzieję, że nie będzie więcej między nami takich spięć.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

Pivo pisze:Wybaczcie, że nie odpisałem na tą marną zaczepkę
Czy to była zaczepka z mojej strony? Jeśli to jest dla ciebie zaczepką, to gratuluję.
Pivo pisze:miesiączkę masz, kobieto, że tak na mnie naskakujesz? Zdanie ""Zatoki mnie bolą" nie wystarczy?!" był swego rodzaju ironią/żartem, więc znak "?!" też powinien zostać tak potraktowany.
Proszę się tak do mnie nie zwracać bo nie jestem twoją koleżanką. Nie chodzi mi o to, by mówić do mnie per "pani" ale trochę szacunku nie zaszkodzi... Cóż, ironia była nieudana. Choć w sumie to może ja nie rozumiem tu czegoś? Może masz zbyt "dorosły" tok rozumowania jak na mnie? Za wysokie progi? Cóż, nie sprawi to, że nie będę mogła spać po nocach (chociaż nie uważam, że jesteś dla mnie zbyt "dojrzały"). Nie sprawi także, że będę rozpamiętywać tę sytuację. Najzwyczajniej w świecie zapomnę o tym gdy tylko wyślę tego posta. Tobie radzę to samo.
Pivo pisze:mam nadzieję, że nie będzie więcej między nami takich spięć.
Ale czy czasem nie jest przyjemnie się wyładować? :D A tak na serio... wątpię, żeby był sens dalej ciągnąć tę bezproduktywną dyskusję. Niech każdy pójdzie w swoją stronę :]
Awatar użytkownika
Pivo
-#
-#
Posty: 306
Rejestracja: 2010-07-16, 14:31
Lokalizacja: Chełm

Post autor: Pivo »

Destroy pisze:Czy to była zaczepka z mojej strony? Jeśli to jest dla ciebie zaczepką, to gratuluję.
Cholera, wychodzi na to, że banda gimbusów z innego forum lepiej wyczuwa ironię, niż ty.
Destroy pisze:Proszę się tak do mnie nie zwracać bo nie jestem twoją koleżanką. Nie chodzi mi o to, by mówić do mnie per "pani" ale trochę szacunku nie zaszkodzi...
W którym miejscu nie okazałem ci szacunku?
ODPOWIEDZ