pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Prezenty gwiazdkowe

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

redi_gyal, podaj kilka pozycji, może znajdę jakieś natchnienie na prezent dla chłopaka. ;D
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

podkładka pod laptopa Obrazek

nieśmiertelniki Obrazek


Obrazek

pamięć Obrazek

i wiele innych :)
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

w tamtym roku miałam pomysły już w listopadzie, wiele z nich robiłam sama, resztę dokupowałam. Sprawiało mi to straszną przyjemność.
W tym roku jakoś mi się natchnienie skończyło :/
Awatar użytkownika
Pandora
-#
-#
Posty: 193
Rejestracja: 2010-10-19, 19:53
Lokalizacja: Łóżko Vangarda

Post autor: Pandora »

Kupuję.
Nie mam weny ,ani czasu na robienie.
Co kupię, tego jeszcze nie wiem.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

JA dziś jeszcze kupiłam mojemu mężusiowi koszulki Niech sie cieszy :P
kakaowa177
-#
-#
Posty: 317
Rejestracja: 2010-02-10, 20:15

Post autor: kakaowa177 »

Kupuje prezenty. Zwykle są to duże upominki tzn dużo drobnych niepotrzebnych rzeczy... W tym roku postanowiłam kupować coś konkretnego,jedną rzecz a potrzebną.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

Rodzicom kupuję, bo nie potrafię wymyślić czegoś, co mogłabym zrobić sama.
Z Lubym jesteśmy umówieni, że nie kupujemy sobie prezentów, muszą być zrobione własnoręcznie. Mam już milion pięćset pomysłów i nie potrafię się zdecydować na jakiś konkretny.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Kupuje. Nie mam czasu na robienie czegoś własnoręcznie zresztą nawet nie wiem co.
Nie mam zielonego pojęcia co kupić, więc czeka mnie wycieczka po największych galeriach w "stolicy województwa".
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Mam z mamą świetny pomysł na tegoroczne prezenty dla kuzynostwa :) zrobię każdemu jakieś ładne zdjęcie, wywołam je w dużym formacie i do tego antyrama :) myślę, że takiego czegoś nie będą się spodziewali
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

agg pisze:Mam z mamą świetny pomysł na tegoroczne prezenty dla kuzynostwa :) zrobię każdemu jakieś ładne zdjęcie, wywołam je w dużym formacie i do tego antyrama :) myślę, że takiego czegoś nie będą się spodziewali
dokładnie takie same prezenty zrobiłam w zeszłym roku :) Najbardziej sie podobały domownikom :D :P

A dziś do prezentów jeszcze dokupiłam koc z rękawami.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Wychodzi na to, że w tym roku wszyscy (w każdym razie Ci, których obdaruję) dostaną na gwiazdkę książkę. Ode mnie. No nie mogłam się powstrzymać. Ale każdą wybierałam stosownie do zainteresowań, więc nie powinno być źle.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ja już dla wszystkich w tym roku prezenty kupiłam i muszę powiedzieć, że zaszalałam jak na moją kieszeń :D
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

redi_gyal pisze:dokupiłam koc z rękawami.
gdzie takie cudo można znaleźć? ;)
selene pisze:Wychodzi na to, że w tym roku wszyscy (w każdym razie Ci, których obdaruję) dostaną na gwiazdkę książkę.
nawet nie wiesz, jakbym chciała być w gronie obdarowywanych przez Ciebie! :D

ja prezenty mam kupione dawno, ale zawsze pod koniec coś dokupuję, bo wydaje mi się, że za mało kupiłam (:
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Destroy, zobaczymy co z tego wyjdzie. Jak będziesz grzeczna... ;D
A zostały mi jeszcze do kupienia dwa prezenty. Zła jestem, że nie wzięłam się za to wcześniej. Jeden z nich na wigilię klasową.
Awatar użytkownika
Hope
-#
-#
Posty: 58
Rejestracja: 2010-12-18, 20:14

Post autor: Hope »

Kupiłam. Nie mam czasu na robienie prezentów własnoręcznie. Może to byłoby fajne, ale cóż. Od jakichś kilku lat kupujemy sobie z rodzicami prezenty i z bratem. A kupuję je już w listopadzie żeby nie zostawić wszystkiego na ostatnią chwilę, bo później kasy mało. Poza tym praktycznie zawsze moja mama dostaje najdroższe i najbardziej trafione prezenty ode mnie. Tata zawsze coś oryginalnego. A brat to zależnie od potrzeb.. :)
Uwielbiam dawać prezenty!
A tak przy okazji macie może jakiś pomysł na prezent dla przyjaciółki? Może Wasze pomysły podsuną mi coś ciekawego na myśl.. :-)
ODPOWIEDZ