pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Halloween

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Halloween

Post autor: Empatia »

Obchodzicie? Jeśli tak, to w jaki sposób?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Miałam iśc na impreze hallowinową ale dopiero co przyszłam z pracy i nie mam już na nic siły :( Ale szykował się seans w kinie Jakieś filmy chyba o wampirach a potem w tym stylu impreza
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

jak mieszkałam w Stanach, to dzieciaki biegały po domach i zbierały cukierki, mnie to średnio rajcowało. Byłam z 2, może 3 razy, nazbierałam cukierków ale jakoś średnio mi odpowiadała taka zabawa, więc przestałam chodzić po domach.
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

W Polsce te 'święto' kłóci się z naszym Świętem Zmarłych. To ma być czas zadumy i refleksji, a nie czas zabawy i zbierania cukierków. Nie obchodzę tego święta.
Awatar użytkownika
Consigne
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2009-11-01, 13:25

Post autor: Consigne »

Trzymam się zdania, że każdy pretekst do imprezowania jest dobry. Halloween, Halloween, no cóż.. wczoraj po raz pierwszy byłam świadkiem dużego zainteresowania bieganiem po domach i zbieraniem cukierków. W Polsce nie jest to praktykowane aż na taką skalę jeżeli chodzi o młodsze grupy wiekowe.
Apropo świętowania, nigdy nie przepadałam za tym dniem ze względu na psychodeliczny wygląd dyń i duchów. ;)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Nie obchodzę. Wczoraj strasznie się zdziwiłam, kiedy do drzwi mojego domu zadzwoniły jakieś maluchy i krzyknęły "cukierek albo psikus!". Nie sądziłam, że w naszym kraju też tak chodzą i zbierają słodycze...
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Przecież Hallowen w USA jest 29 października, przynajmniej tak twierdzą amerykanie.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

NAwiedzonA pisze:Przecież Hallowen w USA jest 29 października, przynajmniej tak twierdzą amerykanie.
Nieee, 31 paździetnika, coś Ci się pomyliło.

I nie obchodzę, jakoś się nie przyzwyczaiłam do tego święta.
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

I nie obchodzę, jakoś się nie przyzwyczaiłam do tego święta.
Mhm. To amerykańskie święto nie polskie., nie obchodziłam i wątpię czy kiedykolwiek będę.
yel.
-#
-#
Posty: 1432
Rejestracja: 2009-07-12, 20:37
Lokalizacja: inąd.

Post autor: yel. »

W zeszłym roku byłam w kinie na nocnym seansie. W tym roku miałam iść na imprezę przebieraną, ale skończyło się tylko na piwie ze znajomymi. No i oczywiście dzieciaki latały po mojej ulicy. Dzwonią mi do drzwi, kiedy ja w negliżu i się drą "cukierek albo psikus". Że nic nie miałam, a mum nie było, to udawałam, że mnie nie ma.
walio
-#
-#
Posty: 315
Rejestracja: 2016-08-24, 02:21

Post autor: walio »

Zanim zacznie się obchodzić jakieś święto warto poznać jego historię, tu jest fajny artykuł o tym jak powstało halloween - http://www.miasto-dialogu.pl/historia-halloween/
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

To "święto" nie ma nic wspólnego z nami i naszą tradycją.
daros
-#
-#
Posty: 26
Rejestracja: 2020-12-23, 17:18

Re: Halloween

Post autor: daros »

to święto na za zadanie oswoić żywych ze śmiercią, sprawic by nie była taka straszna, także dotyczy nas wszystkich.. Choinka to nie polska tradycja a zapewne na święta masz ja w domu...
ODPOWIEDZ