pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Dom czy blok?

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Dom czy blok?

Post autor: Empatia »

Byłam pewna, że taki temat juz tu był, ale nie mogę znaleźć O_o

Wolicie mieszkać w domu czy bloku? A gdzie teraz macie mieszkanie?
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Zdecydowanie lepszy jest dom. Ma się swoję podwórko, można wyjść w każdej chwili, zrobić grila itd. Blok w pewnym stopniu ogranicza.
Aktualnie mieszkam w domu i w przyszłości też chciałabym mieć taki domek.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

psychiczna pisze:Blok w pewnym stopniu ogranicza.
Dokładnie tak jest. Nigdy nie mieszkałam w bloku. Od października zacznę. Boję się trochę, bo do tej poty nie byłam przyzwyczajona, że nie można głośno tupać nogami, krzyczeć kiedy się chce, słuchać muzyki na full itd.
Mieszkam w domku jednorodzinnym i tak jest nam wygodnie.
Awatar użytkownika
Destroy
-#
-#
Posty: 5060
Rejestracja: 2009-06-19, 16:26
Lokalizacja: wiesz?

Post autor: Destroy »

5 lat mieszkałam w bloku, jak się zaczęło nam się lepiej powodzić, to się do domku jedorodzinnego przenieśliśmy, a te w bloku wynajmujemy
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Od zawsze mieszkam w domu. Nie wyobrażam sobie życia w bloku...
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Dom! Nie wyobrażam sobie mieszkania w bloku, za duże ograniczenie. Sama mam dom z ogrodem i nie zamieniłabym się nigdy na blok. Jedynie w Warszawie mieszkam w bloku, słychać intensywność trzęsienia łóżka aż po jęki, współczuję im. Nie chciałabym, żeby w przyszłości każdy sąsiad wiedział o moim życiu seksualnym :?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Zdecydowanie lepiej jest w domu. Osobiście mieszkam w bloku i jestem do tego przyzwyczajona więc specjalnie mi to nie przeszkadza ale marzę o swoim własnym dużym domu I to marzenie chyba się spełni. JAk narazie ciesze się tylko domem mojego brata. ALe musze też przyznać ze mieszkanie w blokach przy osiedlu też ma swoje zalety. Zwłaszcza jak sie jest młodym i głupim :)
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Niki pisze:Wolicie mieszkać w domu czy bloku?
Jasne, że dom. Od małego marzę o własnym domu, podwórku i prywatności. To zdecydowanie lepsze i wygodniejsze.
Mieszkam w starej kamienicy.
Niestety.
Awatar użytkownika
Klamerka
-#
-#
Posty: 350
Rejestracja: 2009-08-06, 18:37

Post autor: Klamerka »

Mieszkam w domu i nie wyobrażam sobie jakby to było w bloku. Własny ogród i prywatność-to jest to!
WankO
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2009-11-14, 22:22

Post autor: WankO »

Dom. Czasem nocuję u cioci lub siostry w bloku, ale zdecydowanie stawiam na dom.
Awatar użytkownika
kaśśś177
-#
-#
Posty: 466
Rejestracja: 2009-05-21, 17:18

Post autor: kaśśś177 »

a ja mieszkam w dużym domku z ogromnym podwórkiem i ogrodem i lasem w poblizu i tak mi jest dobrze, nie wyobrażam sobie na stałe zamieszkać w mieście w bloku, zbyt dużo ograniczeń jak dla mnie, szczególnie że hałaśliwa ze mnie istota ;]
Awatar użytkownika
iryssek
-#
-#
Posty: 119
Rejestracja: 2011-12-27, 13:48
Lokalizacja: z Brzuszka Mamy

Post autor: iryssek »

od urodzenia mieszkam w bloku, ale dom wydaje mi się lepszy.. zawsze można sobie wyjść i nie przeszkadzasz żadnym sąsiadom..
Awatar użytkownika
edziuniek
-#
-#
Posty: 223
Rejestracja: 2011-11-26, 21:16

Post autor: edziuniek »

od urodzenia mieszkam w domu, i wydaje mi się lepszy.. zawsze można sobie wyjść i nie przeszkadzasz żadnym sąsiadom. xD
Awatar użytkownika
emilkka
-#
-#
Posty: 1386
Rejestracja: 2010-10-03, 21:13
Lokalizacja: koniec świata.

Post autor: emilkka »

mieszkam w domu, mam duże podwórko i kilka psów. nie wyobrażam sobie, że miałabym mieszkać w bloku i jeszcze kilka razy dziennie schodzić z nimi na spacer.

źle bym się czuła żyjąc w mieszkaniu. nawet głupie, swobodne wyjście na zewnątrz bez butów, latem. pospacerowanie po mokrej trawie. brakowałoby mi tego bardzo
Awatar użytkownika
homesick
VIP
VIP
Posty: 8
Rejestracja: 2012-02-04, 23:35

Post autor: homesick »

Mieszkałam już i w bloku, i w domu. Nie mam jakichś specjalnych preferencji, ważne, żeby znalazł się kąt, gdzie nikt mi nie będzie przeszkadzał.
ODPOWIEDZ