Autodetailing - Przeżmierowo, Poznań, Aplikacja folii ochronnych, Aplikacja powłok ceramicznych i kwarcowych, Detailingowe mycie zewnętrzne, Podstawowe czyszczenie wnętrza, Nakładanie wosku wraz z myciem


cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach


Opakowania

Rozmowy o wszystkim i o niczym. Tutaj można poćwiczyć pisanie postów.
lucaskruszyna
-#
-#
Posty: 600
Rejestracja: 2019-11-05, 09:31

Opakowania

Post autor: lucaskruszyna »

Prowadzimy działalność produkcyjną i jesteśmy na etapie szukania opcji, dzięki którym będzie można uatrakcyjnić w jakiś sposób własną działalność, tak by zachęcić klientów do kupowania naszych produktów. I tak w tym kierunku między innymi zastanawiamy się nad zmianą opakowań. Jeśli macie jakiegoś sprawdzonego producenta, gdzie będzie można opakowania zamówić to dajcie znać.
sochaarek
-#
-#
Posty: 144
Rejestracja: 2020-12-23, 09:58

Re: Opakowania

Post autor: sochaarek »

Jeśli szukasz opakowań tekturowych to polecam firmę Torro (www.torro.pl). Wiele lat doświadczenia w produkcji, dodatkowo ta baza propozycji jakie mają jest bardzo szeroka więc na spokojnie coś dla siebie będziesz w stanie wybrać. Jednocześnie jak masz jakieś indywidualne oczekiwania to będzie można oczekiwać, że będą w stanie przygotować opakowania na indywidualne zamówienie więc z tego również warto będzie skorzystać.
gringot
-#
-#
Posty: 157
Rejestracja: 2018-11-18, 18:50

Re: Opakowania

Post autor: gringot »

To zależy jakich opakowań konkretnie potrzebujesz, w sklepie https://neopak.pl/ masz dostępne różne kartony oraz pudełka, myślę, że na pewno coś dla siebie wybierzesz. U nas w firmie korzystamy tylko z ich produktów i dla nas odpowiadają.
ODPOWIEDZ