Punkt 9 regulaminu

Ważne sprawy dotyczące funkcjonowania forum.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8870
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Punkt 9 regulaminu

Post autor: Empatia »

9. Od zwracania uwagi użytkownikom o tym, że postują w złym dziale, spamują, bądź w jakikolwiek inny sposób łamią regulamin są tylko i wyłącznie Moderatorzy oraz Administratorzy
Od dawna jakoś ten punkt nie jest przestrzegany. Zatem proszę, aby od teraz już się z nim liczyć, bo inaczej będzie nagroda w postaci czerwonego paseczka z ostrzeżeniem.
Na forum jest funkcja zgłaszania postów, a nikt z niej nie korzysta, a właśnie po to jest, aby zglosic post, który my, administracja, nie zauważyliśmy. Na razie jedyną osobą, która z tego korzysta była Tandetna [za co dziękuję ; )], ale mam nadzieję, że się to zmieni i inne osoby też będą nam pomagać w ten sposób.

Więc jeszcze raz... Gdy widzisz post, który w jakikolwiek sposób łamie regulamin - zgłoś go, klikając na tę funkcję przy złym poście. Od teraz każde posty zwykłego Użytkownika, w których upomina innych, będą nagradzane ostrzeżeniem.

Pozdrawiam ;)

Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Post autor: kafu777 »

Podpisuję się pod tymi słowami. Dodam, że jeśli dany post nie jest zgodny z regulaminem to warto zgłosić go klikając na '!' w prawym górnym rogu postu, gdyż osoba która będzie nam najbardziej pomagać będzie miała największe szanse na stanowisko Moderatora, którego będziemy w przyszłości na pewno potrzebować.

Dołączam do tego jeszcze jeden punkt regulaminu:
12. Nie odpowiadaj na posty niezgodne z regulaminem. O takich postach proszę informować moderatorów lub administratorów.

tsermon
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2016-07-04, 09:47
Kontakt:

Post autor: tsermon »

To wiele wyjaśnia.

Talibfob
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2019-07-02, 22:29
Lokalizacja: Paraguay
Kontakt:

Punkt 9 regulaminu

Post autor: Talibfob »

Moїe ustalmy regulamin wspуlnie, kaїdy da jaki¶ punkt i po prostu jak reszta siк zgodzi to znajdzie siк w regulaminie.

ODPOWIEDZ