pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Komedie

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Mnie jakoś bardziej bawią polskie niż amerykańskie komedie. Pewnie dlatego, że trafiają do mnie żarty z własnego podwórka. Sto razy bardziej wolę jakiś "Poranek kojota" niż "American Pie".
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

American Pie to akurat jeden ze skrajnych przykładów ;) Choć ja też lubię Polskie komedie, niestety bardziej te starsze bo te, które wchodzą do kin ostatnimi czasy to obraza stanu... Czekam niecierpliwie na jakąś miłą odmianę
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ostatnio widze na facebook-u, że wielu moich znajomych oglądalo trailer do nowej komedii "Komisarz Blond i oko sprawiedliwości". Ponoć zapowiada się niezła parodia filmów szpiegowskich, coś na kształt różowej pantery. Ciekaw jestem czy ta komedia wybije się ponad poziom polskich komedii z ostatnich lat.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

A co to za film, bo nie słyszałam wcześniej?
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

W sumie widziałam już na bilboardach reklamę. Z tego co pamiętam to gra tam Dereszowska, którą bardzo lubię. Ale trailera jeszcze nie widziałam. Sprawdzę ten film, skoro mówicie, że warto :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ja byłem w kinach na tej komedii "Komisarz Blond". Dość ciekawy film, powyżej poziomu ostatnich komedii.
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

My właśnie z przyjaciółkami się wybieramy na dniach bo jesteśmy mega ciekawe tego 'Blonda'. I z tego co piszecie nie będziemy żałować :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Film się bardzo podobał mojej mamie i cioci, mi tam się podobał deląg ;)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

a ja dla odmiany idę z rodziną. ;p Moi rodzice uwielbiają polskie filmy, a że ostatnio planowaliśmy wypad do kina to już wiem na co. Myślę, że na 90% ten film im się spodoba. Lekki i przyjemny. A z tego co wyczytałam z różnych źródeł - bez przekleństw i kiblowego humoru rodem "kac wawa". Co bardzo mnie cieszy :)
tiruriru
VIP
VIP
Posty: 22
Rejestracja: 2012-03-08, 18:46
Lokalizacja: Łódź

Post autor: tiruriru »

z tym kiblowym humorem to słuszna uwaga, rzeczywiście próżno było ostatnio szukać bez tego polskiej komedii :/ Ale 'Blond' daje radę, naprawdę :)
aniaz1
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2012-12-06, 16:26

Post autor: aniaz1 »

Moim zdaniem najlepsza komedia na świecie to Eurotrip
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Cos na oscarowym poziomie to będzie PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA z Jennifer Lawrence z igrzysk smierci :D

[ Dodano: 2013-01-29, 16:28 ]
Coś na oscarowym poziomie to będzie PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA z Jennifer Lawrence z igrzysk smierci :D
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

galaxy pisze:Cos na oscarowym poziomie to będzie PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA z Jennifer Lawrence z igrzysk smierci :D

[ Dodano: 2013-01-29, 16:28 ]
Coś na oscarowym poziomie to będzie PORADNIK POZYTYWNEGO MYŚLENIA z Jennifer Lawrence z igrzysk smierci :D
No i przecież z Bradleyem Cooperem - to chyba bardziej trafi do Pań ;P Świetny aktor o nieziemskiej urodzie :) To samo się z resztą tyczy Pani Lawrence :)
W szoku jestem ile nominacji dostał ten film. DeNiro też ma tam swoją rolę, a z doświadczenia wiem, że nie bierze udziału w szmirach ;) Na pewno wybiorę się do kina, 8 lutego premiera, więc w sam raz na Walentynki :))))
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Widziałem plakat z tego filmu, do mnie bardziej Jennifer Lawrence przemówiła. :D
Kołomyja- no tak DeNiro też się ceni i nie gra w byle czym. :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Byłam wczoraj na ladies nihgt, ależ cudowne!
Wspaniały film, aż chce się żyć. :]
POlecam wybrać się do kina.
ODPOWIEDZ