pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Komedie

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ciężko mi znaleźć dobrą komedię. Ostatnio obejrzałam Straszny Film, bardzo spodobał mi się pomysł parodiowania horrorów, chyba obejrzę kolejne części bo jestem ciekawa do jakich filmów twórcy dobrali się jeszcze :)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

samba pisze:Ciężko mi znaleźć dobrą komedię. Ostatnio obejrzałam Straszny Film, bardzo spodobał mi się pomysł parodiowania horrorów, chyba obejrzę kolejne części bo jestem ciekawa do jakich filmów twórcy dobrali się jeszcze :)
Ale to dopiero pierwszy raz widziałaś?!

Oglądałem wszystkie, z czego pierwszą ze trzy razy. Przecież to już klasyka :)
We wszystkich się głównie parodiuje horrory ale nie tylko. I też nie tylko filmy. ;)
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Mnie parodie też śmieszą najbardziej :) Do tego stopnia, że Straszny film potrafię oglądać zawsze jak tylko leci w tv :) Będzie w kinach 5 - na pewno pójdę. :spoko:
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

No wiem że to już klasyka komedii, wstyd się przyznać ale dopiero teraz wpadłam na ten film. Chyba kiedyś pomyliłam z horrorem, których nie lubię i dlatego nie obejrzałam. Ale zamierzam nadrobić zaległości :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

ja wszystkich też nie widziałam i w sumie taki maraton 4 części w weekend a potem piata w kinie to moze być śmiechowy pomysł :twisted:

A ostatnio oglądalam diukowie Hazzardu - średnie :/
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy- a wiesz ze bym poszedł. :D, tylko nie wiem po jakim czasie nabrał by sił na kolejne kino. :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Obejrzałam dwójkę, strasznie czarny humor ale ja akurat taki lubię. Przekonuje się nawet dom tego filmu ;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Dwójka to była w tym zamku z duchem. Fajna jest tam scena ala Aniołki Charliego :) i tekst "moje zarazki" :D
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

samba pisze:Obejrzałam dwójkę, strasznie czarny humor ale ja akurat taki lubię. Przekonuje się nawet dom tego filmu ;)
Ja też lubię czarny humor - byłam fanka rodziny Adamsów :D

W weekend wybieram się z kumpelką na Straszny 5 :spoko:
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy- i jak wrażenia? Dla mnie to najlepsza część od czasów dwójki. Spodobała mi się oczywiście bardziej jedna z postaci drugoplanowych - nawiedzona pomoc domowa:P ale np. Ashley dała radę.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Maria - niezła! Ashley bardoz mi sie podobała, jej postać była fajna - to jak broniła się przed adpocja tych dzieci za pomocą tatuazy i peruki, świetne też sceny nawiazujące do czarnego labędzie i incepcji. :spoko:
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Każdą komedię lubię oglądać, Kevin przejadł mi się,jak pewnie większości. Podobnie jak i "Sami swoi" ,ale "Zróbmy sobie wnuka" chętnie oglądam,póki co. Albo "Miss Agent" z Sandrą Bullock, lub "Ptaszek na uwięzi" z Melem Gibsonem.
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Z godnych polecenia: "Babcia Gandzia", "Nietykalni" oraz wszystkie trzy części "Kac Vegas".
Marinka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-12-31, 10:11

Post autor: Marinka »

"Nietykalni" to jeden z moich ulubionych ostatnio filmów,polecam także ostatnią część "American Pie" bo jest całkiem zabawna.
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

niezmiennie bawi mnie "Miś" Barei, ostatnio śmaiłam sie na komedii "Millerowie" :)
ODPOWIEDZ