pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy typu American Pie

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Filmy typu American Pie

Post autor: mickeymouse »

Cześć,
Ostatnio mam chęć na jakąś szaloną studencką komedię - ażeby wrócić myślami do lat pięknych imprez. :jupi: Dawno nie widziałam filmu typu American Pie (całą serię bardzo lubiłam).

Polecicie coś? :help:
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Kac vegas? Tylko tematyka inna, moze też picz perfect?
Widziałem też traile polskiej komedii wiekowo podobnej do american pie - Studniówk@ śmieszki mogą być mocne. :beer:
bettylou13
VIP
VIP
Posty: 1
Rejestracja: 2018-01-02, 16:01

Post autor: bettylou13 »

Za kilka dni ma wyjść premiera filmu polskiego pod tytułem Studniówk@ ;) bardzo świeża rzecz. Nie wiem, jak to wyjdzie, ale przygotowuje się mentalnie do lekkiej komedii - idealnej na sobotni relaks :))
:)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

American Pie obejrzane już wszystkie części. W sumie o studniówce nie słyszałam. Szukałam ostatnio na CDA czegoś, ale marnie marnie.
Zanahoria
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-04-13, 22:06

Post autor: Zanahoria »

Polecam Studniówk@ - fajna żeby się zresetować no i myśle że można trochę poznać świat nastolatków jeśli na codzień nie ma się z nimi styczności.

Z tych starszych to dawno dawno temu;) był film zakochana złośnica, \legalna blondynka.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Każdy był nastolatkiem i to są naprawdę świetne czasy! Moją studniówkę wspominam bardzo dobrze i chętnie na ten film zabrałabym się z ekipą z mojej studniówki. To mogłoby być super wesołe spotkanie :D
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

Swoja drogą ciekawa jestem czy bardzo się różnią filmy o nastolatkach kręcone teraz, a kiedyś. Tzn jest w nich pewnie dużo nowej technologii, ale czy poza tym się coś zmieniło? hmm..
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Można polecić "Sekspedycję". To jest autentycznie zabawne.
blazej
-#
-#
Posty: 105
Rejestracja: 2016-03-02, 20:45

Post autor: blazej »

Czasami lubię pooglądać coś innego niż komedię. Ostatnio ze strony https://www.dvdmax.pl/liga-sprawiedliwo ... ,art194770 kupiłem fajny film. Czasami lubię po pracy posiedzieć przed telewizorem.
ewbik
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2022-04-28, 11:01

Re: Filmy typu American Pie

Post autor: ewbik »

Bardzo polecam stronę https://ekino.sx/ na stronie są darmowe filmy i na pewno znajdziesz coś w klimacie o jakim piszesz. Sama często tam oglądam seriale, bo na stronie można znaleźć wiele popularnych filmów i seriali oraz bardzo szybko dodawane są tam jakieś nowości kinowe.
ODPOWIEDZ