cięcie laserem, wycinanie laserowe, wypalanie laserowe, usługi cięcia laserem, stali, blach

Filmy typu American Pie

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#

Filmy typu American Pie

Post autor: mickeymouse »

Cześć,
Ostatnio mam chęć na jakąś szaloną studencką komedię - ażeby wrócić myślami do lat pięknych imprez. :jupi: Dawno nie widziałam filmu typu American Pie (całą serię bardzo lubiłam).

Polecicie coś? :help:
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#

Post autor: wygadany boj »

Kac vegas? Tylko tematyka inna, moze też picz perfect?
Widziałem też traile polskiej komedii wiekowo podobnej do american pie - Studniówk@ śmieszki mogą być mocne. :beer:
bettylou13
VIP
VIP

Post autor: bettylou13 »

Za kilka dni ma wyjść premiera filmu polskiego pod tytułem Studniówk@ ;) bardzo świeża rzecz. Nie wiem, jak to wyjdzie, ale przygotowuje się mentalnie do lekkiej komedii - idealnej na sobotni relaks :))
:)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#

American Pie obejrzane już wszystkie części. W sumie o studniówce nie słyszałam. Szukałam ostatnio na CDA czegoś, ale marnie marnie.
Zanahoria
VIP
VIP

Post autor: Zanahoria »

Polecam Studniówk@ - fajna żeby się zresetować no i myśle że można trochę poznać świat nastolatków jeśli na codzień nie ma się z nimi styczności.

Z tych starszych to dawno dawno temu;) był film zakochana złośnica, \legalna blondynka.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#

Każdy był nastolatkiem i to są naprawdę świetne czasy! Moją studniówkę wspominam bardzo dobrze i chętnie na ten film zabrałabym się z ekipą z mojej studniówki. To mogłoby być super wesołe spotkanie :D
GossipGirl
-#
-#

Post autor: GossipGirl »

Swoja drogą ciekawa jestem czy bardzo się różnią filmy o nastolatkach kręcone teraz, a kiedyś. Tzn jest w nich pewnie dużo nowej technologii, ale czy poza tym się coś zmieniło? hmm..
Sieciech
-#
-#

Post autor: Sieciech »

Można polecić "Sekspedycję". To jest autentycznie zabawne.
blazej
-#
-#

Post autor: blazej »

Czasami lubię pooglądać coś innego niż komedię. Ostatnio ze strony https://www.dvdmax.pl/liga-sprawiedliwo ... ,art194770 kupiłem fajny film. Czasami lubię po pracy posiedzieć przed telewizorem.
ODPOWIEDZ