pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Co obejrzeć w TV?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
puzon
-#
-#
Posty: 275
Rejestracja: 2012-08-21, 09:36

Post autor: puzon »

Ja zazwyczaj oglądam jakieś dokumenty na discovery, animal planet, tvp1. Teraz znaleźć jakiś ciekawy program w tv to jak szukanie igły w stogi siana.. Często lecą jakieś głupoty .
niam
VIP
VIP
Posty: 24
Rejestracja: 2013-06-25, 16:43

Post autor: niam »

Ja ogólnie nie oglądam TV zbyt często, ale jeżeli już to uwielbiam Straż Graniczną (Border Security: Australia's Front Line) na Tele 5. Często oglądam też Kuchenne Rewolucje, Ugotowanych, Surowych Rodziców na TVN.
Awatar użytkownika
jerzyk
-#
-#
Posty: 207
Rejestracja: 2013-07-22, 11:30

Post autor: jerzyk »

Bardzo fajnie zapowiada się serial Touch który od 22 września 2013 pojawi się w ESKA.TV. Jest to typowo stacja muzyczna ale można też u nich obejrzeć seriale. Serial Touch porusza tematykę duchowości, nauki i emocji. Przedstawia życie pozornie nie związanych ze sobą bohaterów, których losy łączą w niezrozumiały dla zwykłego człowieka sposób. Można o nim poczytać też na http://www.eska.tv/program/touch/60
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Nowy sezon Przepisu na życie :D Bo jeśli chodzi o filmy to same powtórki :(
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Też oglądam przepis na zycie - najlepszy serial polski ;) Strasznie lubię wątek Mańki i grubej. W ogóle, to Szkoda, ze nie ma nic o młodzieży fajnego do oglądania.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

High School Musical jest o młodzieży albo Hannah Montana :lol:

A tak serio to żadnego takie serialu nie kojarzę, jak oglądam tylko taki program "dzieciaki", ale to bardziej na poważnie, o prawdziwej młodzieży jest.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Elfica pisze:High School Musical jest o młodzieży albo Hannah Montana :lol:

A tak serio to żadnego takie serialu nie kojarzę, jak oglądam tylko taki program "dzieciaki", ale to bardziej na poważnie, o prawdziwej młodzieży jest.
Nie słyszałam, gdzie to można obejrzeć? jest na jakimś playerze tvnu albo ipli?
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Ja oglądałam tylko w tv na ttv, ale sprawdziłam i jest: Dzieciaki - odcinki online

Mnie się bardzo podoba ta życiowość, normalność bohaterów, no i muzyka oczywiście, lubię hip hopowe klimaty.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

znalzałam i oglądałam jeden, niezłe!
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Rodzinka.pl też daje radę :P Jest z czego się pośmiać :D
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Ja czekam aż na Teletoonie będzie teraz od poniedziałku Grachi, tym bardziej, że swego czasu jarałem się bardzo Sabriną i takimi właśnie klimatami, a to się zapowiada chyba trochę podobnie.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ja już dawno przestałem być zależny od telewizji. O wiele lepsza jest telewizja na życzenie, gdzie mam seriale z TVP, HBO czy TVN. Włączam co chcę. Do tego mam też wypożyczalnię filmów. Jak ktoś szuka inspiracji, to może sobie zobaczyć tutaj te pomysły na film na sobotni wieczór. Zdecydowanie nie ma co być zależnym od tego co puści telewizja, szkoda po prostu na to czasu.
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

Jestem po pierwszym odcinku "Fargo" w Ale kino+ (jutro powtórka) i jestem pod mega wrażeniem. Podwójnym, bo nie spodziewałem się, że dane mi to będzie legalnie oglądać tak szybko w tv.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Na 11 listopada był super mini serial w tvp - Dzwony wojny, nieżła lekcja histrii, ale nie takije szkolnej tylko prawdziwej - co wojna robi z ludźmi, nie utarczki jakiś przywódców przy wódce, tylko smierć, kłamstwo, zryta psychika!
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

mega serial i ta aktorka polska - Erika! po prostu kosmos jaka zdolna i piekna dziewczyna.

jesli chodzi o fargo to tez uwielbiam.
ODPOWIEDZ