pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Na co do kina?

Post autor: natii89 »

Z tego co przejrzałam nie ma jeszcze takiego wątku :)

Tutaj możemy zadawać pytania na temat filmów obecnie granych w kinach, pisać ich recenzje, itd.

Mnie zaciekawiła ostatnio SAMSARA, był ktoś może? Wiem, że to taki nietypowy film, ale może ktoś się skusił? ;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Nie słyszałem o tym :)
Teraz jedyny film jaki mam w planach to akcja z Bradem Pittem:) Długi tytuł "Zabić jak to łatwo powiedzieć" ale szykuje się fajne gangsterskie widowisko.:)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja mam w domu fana filmów "gansterskich". Właśnie wymienił mi 3 tytuły filmów. "ganster", ten z Pittem, który wymieniłeś i jeszcze jeden, bodajże "Bogowie ulicy" <- chociaż ten 3 ponoć w trochę innym klimacie, bo przedstawia punkt widzenia tych co gangsterów ściągają czyli policji :P
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Byłam ostatnio na tej SAMSARZE i szczerze polecam :) świetne widowisko

ATLAS CHMUR - bardzo dobry film, trochę skomplikowany, ale miło się ogląda. Świetne charakteryzacje!!
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

mickeymouse pisze:Ja mam w domu fana filmów "gansterskich". Właśnie wymienił mi 3 tytuły filmów. "ganster", ten z Pittem, który wymieniłeś i jeszcze jeden, bodajże "Bogowie ulicy" <- chociaż ten 3 ponoć w trochę innym klimacie, bo przedstawia punkt widzenia tych co gangsterów ściągają czyli policji :P
Masz rację.:) Jak przez cały rok brakowało mi takich filmów tak teraz jest w czym wybierać. Chociaż z drugiej strony to dwa filmy w grudniu więc obejrzę wszystkie:). Zobaczymy który lepszy jak już obejrzę.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Ja byłam na "bogowie ulicy" dla mnie super, genialne poczucie humoru, fajna akcja, dialogi, ciekawe ujęcia. Fabuła też spoko, choć wolałabym inne zakończenie...
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Po świętach chłopak ciągnie mnie na hobbita, eh :roll:
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy- a mi się właśnie podobało:P. Naprawdę chciałabyś kolejny film z happy endem? 99% się dobrze kończy a tu jest realistycznie. Chociaż dla mnie to i tak był film o bohaterach, mimo tego, że czasami niezłe teksty odchodziły to jednak bohaterzy:) Moim zdaniem był ciut lepszy od tego z Bradem Pittem. Niby obydwa mają wątek gangsterski ale to są dwa różne podejścia do tematu i nawet nie chodzi mi o to, że Brad był gagsterem a w "bogach" byli policjanci.:)
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

natii89 pisze:Po świętach chłopak ciągnie mnie na hobbita, eh :roll:
na całym świecie premiery hobbita już się zaczęły, u nas poczekamy aż po świętach
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ja też po świętach pójdę na Hobbita :-)
A w nowym roku może dla odmiany coś polskiego.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Byłam na Hobbicie, ale mnie nie urzekł :) Dla mnie nudny po prostu.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Moja rodzinka też sie wynudzała na hobbicie, jak cos polskiego to polecam Bejbi blues - wymiata i zaje**iste teksty :D
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Życie Pi - byłam i polecam :)

Wybieram się na Django i Nędzników.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Ja się wybieram na Nieulotne - nowy polski film z Gierszałem i Berus. Zapowiada się baaardzo dobrze.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Kołomyja- na pewno będzie to piękny film, bo dostał juz nagrodę za montaż na festiwalu w Sudance:) i z tego, co się orientuje, częściowo był kręcony w Hiszpanii.
ODPOWIEDZ