pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Minkie pisze:
mickeymouse pisze: Wywołuje najwięcej śmiechu, ale sam film składa się z tylu absurdów, że nie tylko On zasługuje tutaj na nagrodę :D
najlepsze jest to że znam sporo osób które są takie w rzeczywistości
Ja znam pare takich osób, ale każdy ma jakiś swój sposób bycia, który jednych bawi a innych irytuje. Niektórzy tacy są z natury, a inni chcieliby być, ale im nie wychodzi ;) Luckowi wyszło!
Awatar użytkownika
grafomania
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2014-12-08, 15:30

Post autor: grafomania »

jak dla mnie to trzecia część Igrzysk lepsza od drugiej :) Byłam na kosoglosie w piatek i bardzo mi się podobało, chociaż po dwojce już nie bardzo chciałam iść.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Czekam na film "Disco polo". I jeszcze trochę będzie tego czekania, bo premiera w lutym. :)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Justynian pisze:Czekam na film "Disco polo". I jeszcze trochę będzie tego czekania, bo premiera w lutym. :)
pierwsze słyszę :O coś więcej o filmie mozesz powiedziec? to bedzie o myzce, czy konkretnym zespole?

[ Dodano: 2015-01-23, 14:49 ]
Justynian pisze:Czekam na film "Disco polo". I jeszcze trochę będzie tego czekania, bo premiera w lutym. :)
pierwsze słyszę :O coś więcej o filmie mozesz powiedziec? to bedzie o myzce, czy konkretnym zespole?
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Pierwsze słyszysz bo w kinach będzie dopiero od 27 lutego 2015 :) Ale ze zwiastzuna widzę, że będzie nawet ciekawym filmem.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

dobrodziejka słusznie prawi. :)
Z tego co rozumiem i czytałem, to będzie fabuła, ale z muzykami (prawdziwi muzycy też będą, ale gościnnie bardzie), a nie o samej muzyce. Może nawet bardziej to film o latach 90. Nie wiem jak u was było, ale u mnie w domu ludzie słuchali różnej muzyki, ale 10 rano w niedziele nie było wyboru i całe osiedle słuchało discopolo. :D
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

U mnie też tak było. Niedziela - disco polo. Widziałam zwiastun - zapowiada się interesujący film. Nie wiem tylko czy wart wydania pieniędzy na bilet.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja generalnie czasem mam obawę, czy warto iść na polski film, bo niestety powstaje wiele takich, które były słabą inwestycją. Jednak zawsze tłumacze sobie tak, że wolę iść na polski film i się rozczarować niż to samo mieć po zagranicznym - bo przynajmniej wychodzę z poczuciem, że inwestuje w polską kulturę! :D
A co do disco polo, akurat chcę iść na pewno, bo wyczuwam dobrą zabawę! :jupi:
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

mickeymouse pisze:Ja generalnie czasem mam obawę, czy warto iść na polski film, bo niestety powstaje wiele takich, które były słabą inwestycją. Jednak zawsze tłumacze sobie tak, że wolę iść na polski film i się rozczarować niż to samo mieć po zagranicznym - bo przynajmniej wychodzę z poczuciem, że inwestuje w polską kulturę! :D
A co do disco polo, akurat chcę iść na pewno, bo wyczuwam dobrą zabawę! :jupi:
nie do końca się zgodzę z zarzutem co do polskiego kina, ostanio nie jest tak źle - chociażby tamten rok - Miasto44, Pod mocnym aniołem, Bogowie... Widzę, że w tym "Disco polo" też będzie Kot - może być następna dobra kreacja tego aktora:)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

mickeymouse pisze:Ja generalnie czasem mam obawę, czy warto iść na polski film, bo niestety powstaje wiele takich, które były słabą inwestycją. Jednak zawsze tłumacze sobie tak, że wolę iść na polski film i się rozczarować niż to samo mieć po zagranicznym - bo przynajmniej wychodzę z poczuciem, że inwestuje w polską kulturę! :D
A co do disco polo, akurat chcę iść na pewno, bo wyczuwam dobrą zabawę! :jupi:
A to ja w ogóle nie mam takiego sentymentu.:) Serki kupuje polskie, ale kultura ma się sama bronić. A czasami mam ochotę na coś - książkę, czy film ze swojego podwórka, a nie historie dziejące się w hajskulach, czy koledżach, ale nie będę oglądał polskiego filmu, tylko dlatego, że jest "nasz".
Akurat discopolo to taki wybitnie polski klimat. :) Czy jak ktoś powiedział "każdy kraj ma swoje country" - u nas było (czy jeszcze jest?) nim właśnie discopolo.
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

ance pisze:
mickeymouse pisze:Ja generalnie czasem mam obawę, czy warto iść na polski film, bo niestety powstaje wiele takich, które były słabą inwestycją. Jednak zawsze tłumacze sobie tak, że wolę iść na polski film i się rozczarować niż to samo mieć po zagranicznym - bo przynajmniej wychodzę z poczuciem, że inwestuje w polską kulturę! :D
A co do disco polo, akurat chcę iść na pewno, bo wyczuwam dobrą zabawę! :jupi:
nie do końca się zgodzę z zarzutem co do polskiego kina, ostanio nie jest tak źle - chociażby tamten rok - Miasto44, Pod mocnym aniołem, Bogowie... Widzę, że w tym "Disco polo" też będzie Kot - może być następna dobra kreacja tego aktora:)
Co do polskiego kina - chyba już przyzwyczailiśmy się do narzekania na nasze rodzime produkcje, chociaż 2014 faktycznie obfitował w dużo lepsze filmy. Po Bogach, mam cichą nadzieję, że i w Disco polo Kot pokaże na co go stać. Ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że to kino mocno rozrywkowe :)
A Song of Ice and Fire
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

drakaria pisze:
ance pisze:
mickeymouse pisze:Ja generalnie czasem mam obawę, czy warto iść na polski film, bo niestety powstaje wiele takich, które były słabą inwestycją. Jednak zawsze tłumacze sobie tak, że wolę iść na polski film i się rozczarować niż to samo mieć po zagranicznym - bo przynajmniej wychodzę z poczuciem, że inwestuje w polską kulturę! :D
A co do disco polo, akurat chcę iść na pewno, bo wyczuwam dobrą zabawę! :jupi:
nie do końca się zgodzę z zarzutem co do polskiego kina, ostanio nie jest tak źle - chociażby tamten rok - Miasto44, Pod mocnym aniołem, Bogowie... Widzę, że w tym "Disco polo" też będzie Kot - może być następna dobra kreacja tego aktora:)
Co do polskiego kina - chyba już przyzwyczailiśmy się do narzekania na nasze rodzime produkcje, chociaż 2014 faktycznie obfitował w dużo lepsze filmy. Po Bogach, mam cichą nadzieję, że i w Disco polo Kot pokaże na co go stać. Ale oczywiście zdaję sobie sprawę, że to kino mocno rozrywkowe :)
Rozrywkowe też potrzebne :) tym bardziej, ze takich dobrych akurat jej deficyt;) KOT jest w formie, wiec liczę na dobry film.
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

Nie pamiętam już kiedy ostatnio widziałam dobry, pozytywny film. Mnie zaskoczyli moi znajomi, którzy mimo że fanami disco polo nie są, to jak zobaczyli trailer to od razu zarezerwowali bilety. Udało nam się złapań na premierowy pokaz :)
A Song of Ice and Fire
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

ja ostatnio nadrabiałąm oscarowe zaległości, żeby przed galą być na bieżaco i wyszło tak, że nie widziałam tylko jeszcze Snajpera, ale jakoś nie jest to tematyka na którą mam teraz ochote, wolę właśnie wybrac sie na coś lżejszego w stylu "disco polo". Fanka disco polo nigdy nie byłam, ale raczej wydaje mi się po trailerach, że disco polo jest tu tylko tłem do opowiedzenia ciekawej historii o marzeniach dwoch chlopaków w czasach zaraz po transformacji. Chętnie to zobaczę.
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

GossipGirl pisze:ja ostatnio nadrabiałąm oscarowe zaległości, żeby przed galą być na bieżaco i wyszło tak, że nie widziałam tylko jeszcze Snajpera, ale jakoś nie jest to tematyka na którą mam teraz ochote, wolę właśnie wybrac sie na coś lżejszego w stylu "disco polo". Fanka disco polo nigdy nie byłam, ale raczej wydaje mi się po trailerach, że disco polo jest tu tylko tłem do opowiedzenia ciekawej historii o marzeniach dwoch chlopaków w czasach zaraz po transformacji. Chętnie to zobaczę.
Jak dla mnie Snajper to najgorszy film z tych oscarowych... pranie mózgu dla amerykanów i robienie bohatera z czlowieka, który zabił 160 osób:/ poza tym odgrezwane kotlety po Hurt Lockerze...

a jeśli chodzi o disco to też ma takie wrażenia:) Ogrodnik i Głowacki bedą robić akriery w latach 90.;)
ODPOWIEDZ