pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Ostatnio wyszedł zwiastun Igrzysk Śmierci, zapowiada się calkiem spoko. Kiedyś nie byłem przekonany do tego filmu, ale dziewczyna mnie zmusiła do oglądania i nie było tak źle :P

Swoją drogą widzieliście jak śmiali się z Lorde w South Parku? :D
frokus
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-10-17, 14:58
Kontakt:

Post autor: frokus »

Nie widziałem bo tego nie oglądam , na Igrzyska Śmierci może pójdę ale trochę denerwujące jest to że teraz wszystko dzielą na dwie części i to jeszcze w takich odstępach czasowych. Trzeba czekać rok czasu więc długo , zdążymy zapomnieć już. Tylko Nimfomankę fajnie rozwiązali że był bardzo krótki odstęp czasowy.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Nie wiem na co kto idzie,czy pójdzie, ale ja w ostatnich dwóch tygodniach byłam na dwóch filmach : "Grace księżna Monaco" i............. "Miasto44" .... uffff...... niesamowite przeżycie ... polecam każdemu,kto jeszcze na tym filmie nie był. Film jest zrobiony na miarę Oscara.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

frokus - a to akurat mogą dzielić, bo akcji jest na tyle dużo, że znów jakby próbowali to zmieścić w jednym filmie, to byłoby "po łebkach". NO i więcej igrzysk. :D
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Justynian - podpisuję się pod tym co mówisz, zawsze można jeszcze raz książki przeczytać i wcześniejsze części filmu obejrzeć, nie ma zatem tego złego... ja już odliczam dni (no może tygodnie) do premiery.
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

A ja własnie nie czytałem książki, specjalnie po to, żeby nie wiedzieć jak się wszystko skończy :D

Książkę dopiero po drugiej części najwyżej zarzucę, tak samo robię z "Grą o tron" np :P
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

A ja Kosogłosa przeczytałem i dzieje się w nim tak wiele, że podział na dwie części nie jest dla mnie zaskoczeniem. Po prostu nie dałoby rady zmieścić wszystkich ważnych wątków w jednym filmie, nawet 3 godzinnym. Lepiej zrobić porządnie z podziałem niż po łebkach. Po obejrzeniu zwiastuna jeszcze mocniej czekam na premierę ;-)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Już była uroczysta premiera w Londynie. Nie wiem kiedy u nich to wchodzi do kina, ale u nas za 9 dni i się wybieram. :)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

A ja ku mojemu zaskoczeniu, wyszłam bardzo zadowolona z polskiej komedii "Dzień Dobry, Kocham Cię". Jako, że nie mam przekonania do tego gatunku w polskich produkcjach, to podeszłam dosyć sceptycznie. Ale rola Lucka, pomimo, że nie główna, rozśmieszyła mnie do łez :)
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

Gadka pisze:Ja wybieram się jak tylko wejdzie do kin kolejna część Igrzysk śmierci. Kosoglos cz.1 Teraz dobrałam się wreszcie do książki.
czytałam i jest mega, mam nadzieję, ze film też da radę. ide w weekend na maraton - dam znać co i jak po :)
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

mickeymouse pisze:A ja ku mojemu zaskoczeniu, wyszłam bardzo zadowolona z polskiej komedii "Dzień Dobry, Kocham Cię". Jako, że nie mam przekonania do tego gatunku w polskich produkcjach, to podeszłam dosyć sceptycznie. Ale rola Lucka, pomimo, że nie główna, rozśmieszyła mnie do łez :)
Lucek jakby nie patrzeć jest głównym wątkiem komediowym z całego filmu...

ance pisze:
Gadka pisze:Ja wybieram się jak tylko wejdzie do kin kolejna część Igrzysk śmierci. Kosoglos cz.1 Teraz dobrałam się wreszcie do książki.
czytałam i jest mega, mam nadzieję, ze film też da radę. ide w weekend na maraton - dam znać co i jak po :)
dla mnie na maraton zabrakło już miejsca - więc mam zamiar wybrać się na normalny seans w tym tygodniu...
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Minkie pisze:
mickeymouse pisze:A ja ku mojemu zaskoczeniu, wyszłam bardzo zadowolona z polskiej komedii "Dzień Dobry, Kocham Cię". Jako, że nie mam przekonania do tego gatunku w polskich produkcjach, to podeszłam dosyć sceptycznie. Ale rola Lucka, pomimo, że nie główna, rozśmieszyła mnie do łez :)
Lucek jakby nie patrzeć jest głównym wątkiem komediowym z całego filmu...
Wywołuje najwięcej śmiechu, ale sam film składa się z tylu absurdów, że nie tylko On zasługuje tutaj na nagrodę :D
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Byłem wczoraj na Igrzyskach śmierci i muszę napisać, ze film jest genialny! Cała gra aktorska daje popalić, ale fabuła to jest dla mnie coś - chwila zwolnienia akcji, żeby potem znów z przytupem pieprznąć Tobą o ścianę :D
Minkie
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-02-20, 06:26

Post autor: Minkie »

mickeymouse pisze: Wywołuje najwięcej śmiechu, ale sam film składa się z tylu absurdów, że nie tylko On zasługuje tutaj na nagrodę :D
najlepsze jest to że znam sporo osób które są takie w rzeczywistości

[ Dodano: 2014-11-27, 12:53 ]
HateMonday pisze:Byłem wczoraj na Igrzyskach śmierci i muszę napisać, ze film jest genialny! Cała gra aktorska daje popalić, ale fabuła to jest dla mnie coś - chwila zwolnienia akcji, żeby potem znów z przytupem pieprznąć Tobą o ścianę :D
głównie rola Katniss no i pod koniec Peeta...
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Minkie pisze:
głównie rola Katniss no i pod koniec Peeta...

Zgadzam się, chociaż jak dla mnei to Lawrence wygrała wszystko w tym filmie :P
ODPOWIEDZ