pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

ance pisze:
GossipGirl pisze:ja ostatnio nadrabiałąm oscarowe zaległości, żeby przed galą być na bieżaco i wyszło tak, że nie widziałam tylko jeszcze Snajpera, ale jakoś nie jest to tematyka na którą mam teraz ochote, wolę właśnie wybrac sie na coś lżejszego w stylu "disco polo". Fanka disco polo nigdy nie byłam, ale raczej wydaje mi się po trailerach, że disco polo jest tu tylko tłem do opowiedzenia ciekawej historii o marzeniach dwoch chlopaków w czasach zaraz po transformacji. Chętnie to zobaczę.
Jak dla mnie Snajper to najgorszy film z tych oscarowych... pranie mózgu dla amerykanów i robienie bohatera z czlowieka, który zabił 160 osób:/ poza tym odgrezwane kotlety po Hurt Lockerze...

a jeśli chodzi o disco to też ma takie wrażenia:) Ogrodnik i Głowacki bedą robić akriery w latach 90.;)
to chyba w takim razie odpuszcze sobie Snajpera, nie mam jakiegoś cienienia na ten film :) wole sobie zobaczyć jakieś filmy z poza głównej listy oscarowej, np "mr Turner" albo "Sędzia"

a jeszcze wracajac do Disco polo, to scenariusz napissał Mateusz Kościukiewicz, co prawda aktor i bez scenariopisarskiego dorobku na koncie, ale jest dosyć ogarniętym gościem, wybiera niezłe role, ma u boku całkiem zdolną i rozsądną reżyserkę ;) (jeśli wierzyć plotkom) i ja mu dam szansę ;)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Och...żeby jeszcze mnie było stać na to kino :D Jakbym miała hajsy, to bywałabym w nim parę razy w tygodniu.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

A widzieliście już zwiastun The Duff??
Duff - ta brzydka i gruba
Ja najpierw planuję książkę, bo jest podobno boska - W ogóle Duff oznacza wasnei kolezankę/koleżkę brzydszego, grubszwgo, no słabszego, z którym sie kumplujesz, zeby lepiej wypaść na jego tle...
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

GossipGirl pisze:
ance pisze:
GossipGirl pisze:ja ostatnio nadrabiałąm oscarowe zaległości, żeby przed galą być na bieżaco i wyszło tak, że nie widziałam tylko jeszcze Snajpera, ale jakoś nie jest to tematyka na którą mam teraz ochote, wolę właśnie wybrac sie na coś lżejszego w stylu "disco polo". Fanka disco polo nigdy nie byłam, ale raczej wydaje mi się po trailerach, że disco polo jest tu tylko tłem do opowiedzenia ciekawej historii o marzeniach dwoch chlopaków w czasach zaraz po transformacji. Chętnie to zobaczę.
Jak dla mnie Snajper to najgorszy film z tych oscarowych... pranie mózgu dla amerykanów i robienie bohatera z czlowieka, który zabił 160 osób:/ poza tym odgrezwane kotlety po Hurt Lockerze...

a jeśli chodzi o disco to też ma takie wrażenia:) Ogrodnik i Głowacki bedą robić akriery w latach 90.;)
to chyba w takim razie odpuszcze sobie Snajpera, nie mam jakiegoś cienienia na ten film :) wole sobie zobaczyć jakieś filmy z poza głównej listy oscarowej, np "mr Turner" albo "Sędzia"

a jeszcze wracajac do Disco polo, to scenariusz napissał Mateusz Kościukiewicz, co prawda aktor i bez scenariopisarskiego dorobku na koncie, ale jest dosyć ogarniętym gościem, wybiera niezłe role, ma u boku całkiem zdolną i rozsądną reżyserkę ;) (jeśli wierzyć plotkom) i ja mu dam szansę ;)
oszczedz sobie serio, nie ma potrzeby tego ogladąć.

Galaxy - widziałam ostanio w kinie leciał, zpowiada się chyba spoko - choć ciężko wyczuć. Z ciekaowści się wybiorę tylko nie wiem kiedy premiera? :O
gregy
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2015-04-05, 01:06

oculus

Post autor: gregy »

Do kina zdecydowanie warto udać się na film Oculus. Niby zakwalifikowany jako horror, ale ja bym bardziej go ocenił jako thriller. Film ciekawy, opowiadający o ludzkim strachu przed przeszłością i przyszłością, o podejściu racjonalnym i emocjonalnym, a przede wszystkim o tym, co człowiek nosi wewnątrz siebie i co się stanie, jak zostanie to wywleczone na zewnątrz (plus oczywiście domieszka sił nadprzyrodzonych) :) A przynajmniej ja tak to widzę :P
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ance - od 17 kwietnia ma być grany. Ja już widziałam w weekend przedpremierowo, film jest mega śmieszny ale podobało mi się to najbardziej, że ma fajne przesłanie. Dziewczyna okrzyknięta Duffem nie łamie się ale walczy ze stereotypem i ma gdzieś opinie innych. W końcu przez to, że jest sobą wychodzi dostaje wszystko czego chce.
Zanahoria
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-04-13, 22:06

Post autor: Zanahoria »

Snajpera zdecydowanie niewarto oglądać. Jeśli lubicie sf to polecam Chappie. Ciekawa jestem Zbuntowanej czyli druga część niezgodnej.
Zwiastuny the duff pokazują że to śmieszna komedia. A na stronie www.theduff.pl jest test;)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Chappie fajny. The Duff mi się tak spodobał, że chyba przeczytam książkę, tym bardziej, że z testu dowiedziałam się że jestem Duffem :(.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

samba- :D ale to przecież z tego filmu wynika, że wszyscy jesteśmy czasami Duffami. :) Ale tak naprawdę, kogo to tak obchodzi. Jak ktoś ma dobrą samoocenę, to się tym nie przejmie, dlatego lepiej pomyśleć o tym, jak samemu się polubić, niż zmusić do tego innych. Taka prosta prawda, a jaka fajna. :)
Zanahoria
VIP
VIP
Posty: 10
Rejestracja: 2015-04-13, 22:06

Post autor: Zanahoria »

Zawsze ktoś będzie ładniejszy, mądrzejszy - rzecz gustu. Jeśli ktoś wybiera znajomych żeby mieć duffa tzn. ze sam ma kompleksy. The Duff mnie rozbawił.
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Zanahoria pisze:Snajpera zdecydowanie niewarto oglądać. Jeśli lubicie sf to polecam Chappie. Ciekawa jestem Zbuntowanej czyli druga część niezgodnej.
Zwiastuny the duff pokazują że to śmieszna komedia. A na stronie www.theduff.pl jest test;)
ja oglądałem Snajpera i muszę powiedzieć że to dobry film. Może nie oskarowy, ale dobry. Lepszy zresztą na pewno był Ocalony - całkowicie pominięty film w mainstreamie Hollywood.

Swoją drogą jestem ciekaw polskiego filmu wojennego dotyczącego Iraku/Afganistanu. Nic jeszcze nie powstało w tym temacie. Wiem, że ma niedługo wyjść Karbala - właśnie polski film o iraku. Co myślicie, będzie dobry film?
GossipGirl
-#
-#
Posty: 40
Rejestracja: 2015-02-19, 12:09

Post autor: GossipGirl »

poweros pisze: ja oglądałem Snajpera i muszę powiedzieć że to dobry film. Może nie oskarowy, ale dobry. Lepszy zresztą na pewno był Ocalony - całkowicie pominięty film w mainstreamie Hollywood.

Swoją drogą jestem ciekaw polskiego filmu wojennego dotyczącego Iraku/Afganistanu. Nic jeszcze nie powstało w tym temacie. Wiem, że ma niedługo wyjść Karbala - właśnie polski film o iraku. Co myślicie, będzie dobry film?
Widzisz, a ja do tej pory się za tego Snajpera nie wziełam ;) już sama nie wiem :)
o Karbali słyszałam, widziałam zwiastun, musze przyznać, ze robi wrazenie, skojarzylo mi się troche z Helikopterem w ogniu, ten był niezły. Zobaczymy
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Też zastanawiam się nad Karbalą - 11 września premiera. Na Snajperze ryczałam...
mikula87
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2015-09-07, 13:54

Post autor: mikula87 »

Teraz w kinach polecam film "Do utraty sił" Jest dramat sportowy, w którym główną rolę Gyllenhaal.
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Co jak co ale ten Kyle zabił tylu ludzi, że jednak śmierć mogła go spotkać. Słyszałem o tym do utraty sił że to najlepsza rola Gyllenhaala. A co do Karbali oglądałem i w sumie można powiedzieć, że jak Helikopter w Ogniu, polish edition. To znaczy bardzo dobry film bez efektów amerykańskich. Z kasą jednak nie możemy się mierzyć.
ODPOWIEDZ