pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja wybieram się na Osobliwy dom Pani Peregrine. Nie mogłam doczekać się tego filmu.
yellow
VIP
VIP
Posty: 9
Rejestracja: 2016-05-24, 23:14

Post autor: yellow »

Justynian pisze:Oglądacie Kinomaniaka na youtubie? Ostatnio wstawił recenzje "Wołynia" z prawie maksymalną oceną - bodaj 9.5/10. Już pomijając ocenę, ale fajnie opowiada o filmie. Mam nadzieję, ze mi się też tak spodoba.
"Wołyń" ma bardzo dobre recenzje i ja się do nich dołączam. Sama historia, wiadomo, tragiczna i smutna - obowiązkowo do nadrobienia przez tych, którzy o Wołyniu niewiele wiedzą. Ale sam film jest zrobiony po mistrzowsku. Na początku widowiskowa scena wesela polsko-ukraińskiego, pięknie pokazane obrzędy. Mnie rzuciło na kolana to, ze wszyscy aktorzy - od pierwszoplanowych po statystów, mówią bardzo dobrze po ukraińsku, albo z ukraińskim akcentem. Nie ma tu żadnej ściemy, żadnej bylejakości. Smarzowski zrobił piękną opowieść i to z dużym rozmachem. Moim zdaniem bardzo uczciwie podszedł do tematu. Nic tu nie jest albo białe, albo czarne.

[ Dodano: 2016-10-16, 19:30 ]
Justynian pisze:Oglądacie Kinomaniaka na youtubie? Ostatnio wstawił recenzje "Wołynia" z prawie maksymalną oceną - bodaj 9.5/10. Już pomijając ocenę, ale fajnie opowiada o filmie. Mam nadzieję, ze mi się też tak spodoba.
"Wołyń" ma bardzo dobre recenzje i ja się do nich dołączam. Sama historia, wiadomo, tragiczna i smutna - obowiązkowo do nadrobienia przez tych, którzy o Wołyniu niewiele wiedzą. Ale sam film jest zrobiony po mistrzowsku. Na początku widowiskowa scena wesela polsko-ukraińskiego, pięknie pokazane obrzędy. Mnie rzuciło na kolana to, ze wszyscy aktorzy - od pierwszoplanowych po statystów, mówią bardzo dobrze po ukraińsku, albo z ukraińskim akcentem. Nie ma tu żadnej ściemy, żadnej bylejakości. Smarzowski zrobił piękną opowieść i to z dużym rozmachem. Moim zdaniem bardzo uczciwie podszedł do tematu. Nic tu nie jest albo białe, albo czarne.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja wybieram się na Osobliwy dom Pani Peregrine. Długo czekałam na ten film.
ladyaga
-#
-#
Posty: 696
Rejestracja: 2014-12-15, 21:31

Post autor: ladyaga »

Słyszałam, że książka jest bardzo dobra. Ja się chyba wybiorę na " Dziennik Brigitte Jones".
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

[ Dodano: 2016-10-16, 19:30 ]
"Wołyń" ma bardzo dobre recenzje i ja się do nich dołączam. Sama historia, wiadomo, tragiczna i smutna - obowiązkowo do nadrobienia przez tych, którzy o Wołyniu niewiele wiedzą. Ale sam film jest zrobiony po mistrzowsku. [/quote]

Sama bym tego lepiej nie ujęła. Na początku bałam się obejrzeć ten film, wiedziałam po samych zapowiedziach, że będzie mocny. Jednak cenię bardzo kino Smarzowskiego stad decyzja, że trzeba się przełamać. Niesamowita dawka emocji i podejrzewam, zapadające na długo w pamięci sceny.. wiadomo czego. ;)
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

A ja czekam na "Milczenie" Scorsese, bo podobno kawał dobrego kina.
ODPOWIEDZ