pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
cziko87
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2014-08-25, 10:56
Kontakt:

Post autor: cziko87 »

Obowiązkowo zachęcam iść na nowy film Rodrigueza Sin City 2: Damulka warta grzechu. Film za 4 dni w kinach.
Pozdrawiam forumowiczów!
marlenaor
VIP
VIP
Posty: 12
Rejestracja: 2014-09-03, 13:09
Kontakt:

Post autor: marlenaor »

polecam "dawca pamięci"
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

poweros pisze:No co ty, irańskie kino jest jak dla mnie świetne!serio mówię :D troszeczkę zamieszania było tylko z samym Komasą ale film z tego co można było przeczytać broni się sam. ogólnie wolę zobaczyć w pełni ukończoną , najlepszą możliwą wersję tego filmu więc nie miałem napinki na jego premierę na narodowym
Jakoś wątpię, by jeszcze coś mocno zmienili w filmie przez te dwa miesiące. Przecież nowych scen nie dokręcą, bardziej może coś tam kosmetycznie. Fajnie, że reżyser podchodzi tak profesjonalnie, że jeszcze do samego końca dopracowuje dzieła. Ciekawe czy go w Gdyni docenią na festiwalu filmowym.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja z ciekawości też obejrzę "Miasto 44", chociaż mam lekkie obawy - jak do każdej polskiej produkcji o poważnej tematyce. Recenzje trochę uspokoiły, ale zobaczymy.
Limka
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-24, 08:05

Post autor: Limka »

Ja chcę się wybrać do kina na nowy film z Liamem Neesonem pt."Krocząc wśród cieni" ja tylko wejdzie na ekrany.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Limka pisze:Ja chcę się wybrać do kina na nowy film z Liamem Neesonem pt."Krocząc wśród cieni" ja tylko wejdzie na ekrany.
Lubię typa za Uprowadzoną, ale wolę miasto 44 :P
Dzagaraga
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2014-09-28, 12:24

Post autor: Dzagaraga »

Uprowadzona była fajna, ale "Uprowadzona 2" już słaba. Boję się, że "Krocząc wśród cieni" to znów odgrzewany kotlet będzie, bo właśnie przypomina mi Uprowadzoną.
"Miasto 44" widziałam i czytałam. Bo przed pójściem do kina dostałam na początku września na imieniny od ciotki książkę Marcina Mastalerza. Najpierw byłam trochę przerażona, bo ciotka jest nudna i zadręczy człowieka historią. A okazało się, że fajnie napisana opowieść, że jest miłość, że Mastalerz jak opisuje np uczucia Biedronki i to co sobie myśli to jakbym siebie widziała. Jak szłam do kina to myślałam że już wiem o czym będzie itp, ale nie wyobrażałam sobie jakie to robi wrażenie. W książce są niby zdjęcia z filmu, ale jak do tych obrazów dojdzie dźwięk, dojdzie muzyka, to efekt jest mega.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Ja książki nie czytałam, ale jestem po filmie i owszem - efekt końcowy zaskakująco pozytywny. Moje wszelkie obawy były bezpodstawne. Film ani nie został zbyt uproszczony, ani też nie przynudzał. Pan Komasa znalazł złoty środek i połączył trudną historię z świetnymi efektami. Wyszło super.

UWAGA!!! Duża dawka emocji, polecam wziąć do kina chusteczki higieniczne - mogą się przydać. Ja musiałam wziąć od sąsiadki - na szczęście miała na wierzchu ;)
Dzagaraga
VIP
VIP
Posty: 13
Rejestracja: 2014-09-28, 12:24

Post autor: Dzagaraga »

mickeymouse pisze:Ja książki nie czytałam, ale jestem po filmie i owszem - efekt końcowy zaskakująco pozytywny. Moje wszelkie obawy były bezpodstawne. Film ani nie został zbyt uproszczony, ani też nie przynudzał. Pan Komasa znalazł złoty środek i połączył trudną historię z świetnymi efektami. Wyszło super.

UWAGA!!! Duża dawka emocji, polecam wziąć do kina chusteczki higieniczne - mogą się przydać. Ja musiałam wziąć od sąsiadki - na szczęście miała na wierzchu ;)
No przyznam że miałam gulę w gardle, ale to akurat na plus, bo mnie nie tak łatwo wzruszyć. Starałam się nie płakać, bo byłam z grupą kumpli i żeby nie myśleli że taka beksa ze mnie. Ale faktycznie Seba który siedział obok tak cichutko wzdychał... Zerknij sobie na książke jak będziesz miała okazje, bo jest spoko.
Vegeta
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-09-30, 09:26

Post autor: Vegeta »

Też wybieram się na Miasto 44 i mam nadzieję że się nie zawiodę.
rosto
VIP
VIP
Posty: 5
Rejestracja: 2014-09-30, 12:19
Kontakt:

Post autor: rosto »

Limka pisze:Ja chcę się wybrać do kina na nowy film z Liamem Neesonem pt."Krocząc wśród cieni" ja tylko wejdzie na ekrany.
Też chętnie się wybiorę na ten film. Miasto 44 już oglądałem i robi wrażenie.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Dzagaraga pisze: No przyznam że miałam gulę w gardle, ale to akurat na plus, bo mnie nie tak łatwo wzruszyć. Starałam się nie płakać, bo byłam z grupą kumpli i żeby nie myśleli że taka beksa ze mnie. Ale faktycznie Seba który siedział obok tak cichutko wzdychał... Zerknij sobie na książke jak będziesz miała okazje, bo jest spoko.
Na takich filmach to nie wstyd płakać. Życie pisało scenariusz. Chociaż żadne łzy nie wynagrodzą naszym Rodakom, tego co musieli przeżyć. Pamięć o nich, to jedyne co możemy dać im za ich odwagę i cierpienie. Za to, że dzisiaj możemy być dumni.
Tymek
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-10-02, 09:01

Post autor: Tymek »

Ja wybieram się na nowe Sin City.Widział ktoś?
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Tymek pisze:Ja wybieram się na nowe Sin City.Widział ktoś?
Podobno spoko.

Szałem to jest teraz miasto 44 film i książka i najpierw bym szła na to ;)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Ja wybieram się jak tylko wejdzie do kin kolejna część Igrzysk śmierci. Kosoglos cz.1 Teraz dobrałam się wreszcie do książki.
ODPOWIEDZ