pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Na "Masz talent" się przejdę. Trochę mi się to kojarzy z dobrym "Billym Eliotem" - też o facecie z talentem.
amelinkaa
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-02-12, 13:26

Post autor: amelinkaa »

14.02 jest premiera chyba z 4 filmów , na pewno na któryś z nich się wybiorę :) Zastanawiam się w sumie nad dwoma: Zimowa Opowieść albo Miłość bez końca.
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

amelinkaa pisze:14.02 jest premiera chyba z 4 filmów , na pewno na któryś z nich się wybiorę :) Zastanawiam się w sumie nad dwoma: Zimowa Opowieść albo Miłość bez końca.
Skoro walentynki to "miłość bez końca" będzie lepszym wyborem :P

A "masz talent" to o czym przepraszam jest? Ma to jakiś związek z tym talent show??
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Afrodite258 pisze:A "masz talent" to o czym przepraszam jest? Ma to jakiś związek z tym talent show??
Ja oglądałam zwiastun i tak, ma związek. ;) Jest o mężczyźnie, który wygrał brytyjską edycję "Mam talent". Faktycznie, film klimatem przypomina Billy Eliota, sam zwiastun jest wg. mnie poruszający. :) Lubię takie filmy, które pokazują, że będąc "szarakiem" też można się wybić i spełniać swoje marzenia. :)
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

Jeżeli w stylu Elliota to chętnie zobaczę :) Takie filmy maja pozytywną energię. Jeżeli nakręcili film na podstawie jego życia to historia faktycznie musiała być tego warta. Wiecie kiedy będzie premiera ?
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Premiera "Masz Talent" jest już dzisiaj, więc można już iść do kina. ;) Sama wybieram się w niedzielę.
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Byłam, widziałam i mogę z czystym sumieniem polecić. Bardzo pozytywna komedia, idealna na randkę :P Piękna Wenecja w tle jest urzekająca :)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

NA Masz talent się wybrałam z marszu, po prostu poszłam do kina i co akurat mieli grac za kilka minut to na to poszła, ale nie żałuję, świetny film, polecam, bardzo optymistyczny :D
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Kto z Warszawy niech się wybierze do kina dla smakoszy w tą sobotę do bluecity, będzie można oglądać filmy siedząc na wygodnych kanapach i podjadać przygotowane przez restauracje przekąski :)
Supremator
-#
-#
Posty: 41
Rejestracja: 2012-09-04, 21:38

Post autor: Supremator »

W ogóle to gdyby ktoś z Was chciał to na Wilanowie dziś jest w kinie plenerowym "Amelia" za darmo:
https://www.facebook.com/events/3442635 ... 955594257/
I w ogóle to już nie pierwsze pokazy tam, warto śledzić, bo ostatnio "Vicky, Cristina, Barcelona" było...
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Niedługo będzie premiera kolejnego ważnego filmu. Jakoś we Wrześniu wchodzi do kin "Miasto 44". Moim zdaniem film na który warto iść.
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Ja ostatnio pozytywnie zaskoczony 'Frankiem' ( uwielbiam Fassbendera) i irańskim filmem 'Rękopisy nie płoną'. niesamowite jest to jak Irańczycy potrafią opowiadać o swoim państwie. Wspomniane 'Miasto 44' też jest istotne ze względu na to,że Polacy średnio potrafią opowiadać o swojej historii i tożsamości.ciekawe jak sobie poradzą z tak ważnym tematem.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ale żeś wyjechał z tym irańskim filmem :D Miasto 44 o dziwo wypada bardzo dobrze, jak pojawiały się różne recenzje. Po falach krytyki związanymi z innymi filmami historycznymi, to zdecydowanie miła odmiana, chociaż wiadomo że fala hejtu zawsze będzie.
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

No co ty, irańskie kino jest jak dla mnie świetne!serio mówię :D troszeczkę zamieszania było tylko z samym Komasą ale film z tego co można było przeczytać broni się sam. ogólnie wolę zobaczyć w pełni ukończoną , najlepszą możliwą wersję tego filmu więc nie miałem napinki na jego premierę na narodowym
Awatar użytkownika
majeczka87
-#
-#
Posty: 530
Rejestracja: 2014-08-06, 16:52

Post autor: majeczka87 »

Jutro idę na nowy film Allena.
ODPOWIEDZ