pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Na co do kina?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
bromisz
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2013-02-07, 12:44

Post autor: bromisz »

Ja czekam na premierę Tajemnica Westerplatte. Lubię filmy wojenne, a ten jest o ważnym wydarzeniu w historii, ponieważ od ataku na Westerplatte zaczęła się druga wojna światowa.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Czytałam recenzje Nieulotnego, bardzo pozytywne. Ciekawa jestem jak wypadną sceny kręcone w Hiszpanii, bardzo mnie to zachęca do obejrzenia filmu poza tym mam dobre wspomnienia po Wszystko co kocham.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

natii89 pisze:Byłam ostatnio na tej SAMSARZE i szczerze polecam :) świetne widowisko

ATLAS CHMUR - bardzo dobry film, trochę skomplikowany, ale miło się ogląda. Świetne charakteryzacje!!
Ujdzie, ale gdybym poszedł do kina w weekend, to bym żałował :/

"Niulotne" zdecydowanie warte polecenia!
przeżycia, to nie fabuła, tylko obrazy Długie sceny, które pomagają odbiorowi, to jest obraz melancholii, przerażenia, trudnej miłości, uroków i brzydot młodości, to film nie tyle o konsekwencjach, a o tym, co się z człowiekiem dzieje, co się układa w jego głowie, widz nie ma docierać do tego czym jest zakończenie, i jakie jest, tylko ma swój finał wynieść z kina. To nie fabuła i dialogi tworzą ten oto film ale atmosfera, i emocje, jakie dają aktorzy. dodam, że zdjęcia i muzyka są niesamowicie ważnymi elementami, ważniejszymi niż zwykle. To film bardzo emocjonalny i subtelny, trochę przypomina Kieślowskiego, moze Almodovara nawet.
Awatar użytkownika
natii89
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2012-10-15, 16:20

Post autor: natii89 »

Django - dla fanów świetny!!
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Z Tarantino to jest tak różnie - nie żebym szła w ciemno.

Mnie skusiło "nieulotne", o którym piszecie.
Idę na Walentynki <3
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy pisze:Z Tarantino to jest tak różnie - nie żebym szła w ciemno.

Mnie skusiło "nieulotne", o którym piszecie.
Idę na Walentynki <3
A ja chciałem iść, ale ostatecznie walentynki to dopiero jutro sobie zrobimy...
Dam znać jak ok, jak nie to też :). Z taką obsadą to musieli być się postarać, żeby nie wyszło, jestem raczej dobrej myśli.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Mam nadzieje, że nie zawiedziesz się. Mnie oczarował film swoją zmysłowością i emocjami. do tego piękne muzyka, której jednak mogłoby być więcej!
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Akurat byłam na "nieulotnych" w zeszłym tygodniu. W sumie poszłam z polecenia, bo kilku znajomych fajnie się wypowiadało o filmie więc stwierdziłam, że sprawdzę. No i według mnie można polecić dalej. Film jest piękny ;)
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

galaxy pisze:Mam nadzieje, że nie zawiedziesz się. Mnie oczarował film swoją zmysłowością i emocjami. do tego piękne muzyka, której jednak mogłoby być więcej!
Bo reżyser zaserwował trochę inny styl, niż znamy ze Stanów :) lub Bollywoodu...

Jestem już po, nie będę jednak pisać co było w filmie, tylko o tym czego nie było. :)

Twórcy nie powiedzieli wszystkiego co można było powiedzieć, np. zakończenie było niedopowiedziane, choć chyba wszyscy czuli, że jest pozytywnie. Było też kilka scen, w których nie do końca wiedzieliśmy co się stało, bo nie widzieliśmy rozmowę a nie słyszeliśmy słów (ta scena w restauracji po powrocie do Polski).

Generalnie mam ciarki jak słyszę, że film jest o miłości (w tym złym sensie) ale tutaj jak rzadko, udało się przedstawić zagadnienie na wiarygodnym poziomie. Miłość nie była tam piękna, uśmiechnięta itd. była prawdziwa.
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Ja wybieram się na LOT, a ostatnio byłem na Annie Ksareninie z dziewczyną w Lunie za 8 zeta! bajka :D
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Anna Karenina była cudowna :) Mogłabym oglądać godzinami na dużym ekranie, były tak ładne kostiumy.
Ostatnio wpadłam na fajny zwiastun - Bling Ring, film opowiada o nastolatkach włamujących się do domów gwiazd, film Sophii Coppoli, także można spodziewać się czegoś fajnego :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

samba pisze:Anna Karenina była cudowna :) Mogłabym oglądać godzinami na dużym ekranie, były tak ładne kostiumy.
Ostatnio wpadłam na fajny zwiastun - Bling Ring, film opowiada o nastolatkach włamujących się do domów gwiazd, film Sophii Coppoli, także można spodziewać się czegoś fajnego :)
to prawda, Karenina cudna!
Ja bym zobaczyła teraz uciekiniera albo fastów 6 :]
A co to za bling ring, gdzie włamują sie te dzieciaki i po co? nie słyszałam jeszcze...
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Film jest oparty na faktach, te dzieciaki obrabowały między inny domy Orlando Blooma i Lindsay Lohan. A po co to w sumie też się zastanawiam, bo to niebyły jakieś biedne nastolatki. Bardziej chyba niż o kasę chodziło im o bycie blisko swoich ulubionych gwiazd, coś na zasadzie psychofana :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Przerażające... zarówno jak można mieć tak zryty beret, żeby włamywac sie do czyiś domów nałogowo, a dwa, świadomośc, że ktoś ci wlazi do domu. Sama mam nieraz marzenia o byciu gwiazdą, lae takie rzeczy mnie odstraszają.
No ale film musze zobaczyć :D
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ciekawe jak to będzie pokazane w filmie, może wyjaśni trochę ich zachowań. Moim zdaniem to wszystko przez materializm, jaki nas zewsząd otacza. Dla niektórych znane marki i wizerunek jest są najważniejsze.
ODPOWIEDZ