pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Niezniszczalni 2- nie za dużo gwiazd w jednym filmie?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Niezniszczalni 2- nie za dużo gwiazd w jednym filmie?

Post autor: Justynian »

Jak zobaczyłem plakat to zacząłem się zastanawiać o co chodzi bo grają tam prawie wszystkie gwiazdy z kina akcji. W tym są też takie, które myślałem, że już się nie pojawią tzn Schwarzeneger i...Chuck Norris:P Oprócz tego jest Stalone. Bruce Willis, Van Damme, Jet Le. I to i tak nie wszyscy.
I teraz pytanie. Czy film może mieć za dużo gwiazd?
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

zdecydowanie za dużo że aż dziwnie i źle sie ogląda
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Właśnie się zastanawiam ale jeszcze nie wiem co napisać bo przecież on dopiero wejdzie do kin.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

wystarczy oglądnąć inny film gdzie roi się od gwiazd to zobaczysz Po chwili nie wiesz co oglądasz
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

za dużo - w tym jest cału fun, chyba nie zrozumiałaś pastiszu ;) Rewelka, dwójka jeszcze lepsza!
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Właśnie chcę iść na tę 2 część, wygrałam w konkursie 1. Więc jak mi się spodobają Ci "niezniszczalni" to pójdę do kina. Chociaż 2 podobno o niebo lepsza! :)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

no i jak myszko byłaś?
Dla mnie też dwójka lepsza od jedynki, więcej gagów i fajniejszy klimacik. Ciekawe kto się pojwi w trójce, bo Chuck już nie będzie.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Byłam , byłam! I faktycznie 2 część bardziej mi się podobała. Więcej żartów sytuacyjnych, bardzo trafnych zresztą. Bardzo fajny pomysł na zebranie takiej obsady. I doszły mnie słuchy że szykują się na 3 część.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Pastisz (z fr. pastiche – utwór naśladowczy) – odmiana stylizacji; utwór naśladujący istotne cechy jakiegoś dzieła lub stylu, zagęszczający je i uwydatniający. Może pełnić rolę żartobliwą jako zabawa literacka lub też stanowić świadectwo sprawności warsztatowej jego twórcy. W przeciwieństwie do parodii nie pełni funkcji satyrycznej i uprawiany może być w celu pochwały stylu, maniery danego pisarza lub gatunku, nie w celu jego krytyki
Musiałam sprawdzić. :P

Rzeczywiście spełnia kryteria i ubawiłam się na nim jak mało kiedy. Zwłaszcza przy motywach z Chuckiem Norrisem sala pokładała się ze śmiechu. :mg: Strasznie mi się coś takiego podoba, że ci panowie, wielkie gwiazdy przecież, potrafią się tak z siebie śmiać.
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

dla mnie niezniszczalni to powrót do dawnych filmów, jakie oglądałem w dzieciństwie :-)
ODPOWIEDZ