pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Filmy fantasy/SF

Post autor: Elfica »

Co lubicie? Co polecacie?
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

z Fantasy mój ulubiony to władca pierścieni, z Sci-Fi to chyba Park Jurajski. Chociaż pewnie te już większość zna. Z nowości zainteresował mnie "John Carter 3D" bo wygląda obiecująco. Akcja odbywa się na Marsie, czyli jak łatwo się domyśleć - nie zabraknie tam różnych stworów. Aczkolwiek z tego co pokazywały trailery akcja będzie o wiele bardziej złożona niż same "życie dziwacznych postaci". Jeśli ktoś nie słyszał o filmie to polecam zapoznać się z trailerem ( bardziej 2 mi się spodobał :P ). No i drugim filmem tego gatunku, na który czekam są "igrzyska śmierci". Tu już bardziej jestem przekonana czego mogę się spodziewać bo czytałam książkę. :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

oho, ja też się oblizuje na igrzyska, bo czytalam książkę :D

Ten John Carter wygląda również pociągająco, choć książki nie znam, bo choć to ponoć klasyka, to jednak bardzo leciwa... Fajny klimat, podoba mi się.

W sam raz w międzyczsie oczekiwania na igrzyska :jupi:
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Ja też nie mogę się doczekać Johna Cartera. Uwielbiam Władcę Pierścieni, lubię Gwiezdne Wojny i podobał mnie się Avatar. Połączenie tych trzech tytułów i wyciągnięcie z nich najlepszej esencji nie może być klapą. Moim skromnym zdaniem film skazany na sukces, choć w Polsce jakoś mało promowany i niewiele o nim słychać, a premiera już tuż tuż - 9 marca. Idę na wersję 3D, bo efekty nieziemskie.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

A to że "Johny Carter" jest średnio rozgłaszany to muszę przyznać. Chociaż ostatnimi czasy widziałam kilka razy reklamę w tv, i nawet w metrze! Ale mimo to mało o nim słychać. No ale koneserzy dobrego kina pewnie się wybiorą na ten film. Bo sporo czytałam o nim, i nie wiem czy wiecie, ale na efekty tego filmu wydano aż 300 mln dolarów. Droższa produkcja od Avatara, a najdroższa w ogóle w historii kina Disney'a. Także kierując się czystą logiką, w byle co nie zainwestowali by tyle pieniędzy. :]
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Myszko jestem podobnego zdania, dlatego nawet nie myślę, by nie iść na ten film :lol:
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Nie błysnę bo moim wyczekiwanym też są Igrzyska. Potem będzie resident evil i coś ze spidermanów/x-manów... Te ostatnie też lubię ale to się już oglądam bez większych emocji. Ot dla efektów bo i tak moich ulubionych x-manów pokazują krótko jak Gambita(ktoś kojarzy?) a tych co nie lubię długo (jak wolwerina)
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Igrzyska śmierci o czywiscie i to juz niedlugo :) A troche poźniej Avengers :)

No a najwczesniej, bo juz w ten weekend "John Carter" - bardzo fajne kino się szykuje :)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

wikaG pisze:Igrzyska śmierci o czywiscie i to juz niedlugo :) A troche poźniej Avengers :)

No a najwczesniej, bo juz w ten weekend "John Carter" - bardzo fajne kino się szykuje :)
Ja też jak dobrze pójdzie już w ten weekend obejrzę Johna Cartera w 3D, to się podzielimy wrażeniami ;-)
A o tych Igrzyskach Śmierci też wiele dobrego słyszałem, podobno książka świetna. To kiedy premiera filmu?
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Premiera "Igrzysk śmierci" jest 23 marca.
A na premierę "Johnego Cartera" idę jutro :) Więc też się podzielę moimi wrażeniami odnośnie filmu!:)
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

No to mi podrzuciliście tytułów. ;) Igrzyska znam z książki, też ją lubię ;) a o Avengersach słyszę już od roku cały czas gdzieś :p ale o Johnie Carterze to nie słyszałam. Idę w weekend na date to w sumie całkiem niezły pomysł, bo ja komedii romantycznych nie lubię. Obczaję czy fajny.
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

No i nie zawiodłam się! właśnie wróciłam z premiery "Johnego Cartera". Film po prostu świetny! Efekty są super, widoki wyglądają genialne w trójwymiarze , przez moment czułam jakbym tam była :) Na filmie się uśmiałam, momentami wzruszałam ogólnie emocji nie zabrakło - a o to właśnie chodzi :) Jestem w tak pozytywnych emocjach, że nawet nie wiem od czego zacząć. Po prostu warto obejrzeć i sami zobaczycie. A piesek Woody skradł moje serce :) :P
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Jak się cieszę, że się nie zawiodłem :D
Film spełnił moje oczekiwania, choć momentami przyznam, że miałem wrażenie rozmazywania się obrazu w bardzo dynamicznych scenach.
Awatar użytkownika
Elfica
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2011-09-29, 11:44
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Elfica »

Potwierdzam Woola jest cudny!!!!!!!!!!!!
Awatar użytkownika
Devilka
-#
-#
Posty: 34
Rejestracja: 2012-01-09, 18:01
Lokalizacja: dokądś

Post autor: Devilka »

Chyba muszę ściągnąć ten film:) Namówiliście mnie, nie ma co!
A co do filmów fantasy, to moim ulubionym pozostaje od lat Władca Pierścieni
ODPOWIEDZ