pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Gandalf jak Gandalf. Ja Właśnie z Władcy Pierścieni najbardziej polubiłam Legolasa i jego przyjaciela Krasnoluda, który nie pamiętam jak miał na imię:)
Pamiętam jak była ta cała bitwa, jak "liczyli ile orków zabili" to była komedia :)
Fajni bohaterowie, więc cieszę się, że Legolas wraca i z tego co widziałam w zwiastunie nowego Hobbita - chyba się zakocha. W końcu. :D
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Kołomyja - dyskryminacja brodatych facetów:) - ten krasnolud to był Gimli. :)

Gandalf - bohater dobrany idealnie. On chyba zresztą lubi takie role fantasy/scie fi, bo x-manach też grał, tego Magneto.

Legolasowi, a raczej jego związkowi ma być ponoć poświęcony cały wątek. :D

A tak w ogóle, jak w coś gracie, albo oglądacie to komu kibicujecie? Tzn jakim rasom/klasom? Bo ja zawsze stoje po stronie inteligentnych/magicznych postaci a wy? Ktos z fanklubu orków się tu znajdzie? :D
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Nie chcę dyskryminować, po prostu mam słabą pamięć do imion a Legolasa nie mogłabym zapomnieć, bo w końcu Orlando Bloom go grał:D

A co do Twojego pytania o rasy, to zazwyczaj właśnie jestem albo człowiekiem, albo elfem, albo jakieś leśne istoty. Jeśli chodzi o gry w wyborze bohatera to zazwyczaj wybieram umiejętności magika, chyba że można wybrać coś pomiędzy rycerzem a magikiem :D
Złych postaci nie lubię! Dlatego to oni zazwyczaj są po drugiej stronie :P
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Justynian pisze:Kołomyja - dyskryminacja brodatych facetów:) - ten krasnolud to był Gimli. :)

Gandalf - bohater dobrany idealnie. On chyba zresztą lubi takie role fantasy/scie fi, bo x-manach też grał, tego Magneto.

Legolasowi, a raczej jego związkowi ma być ponoć poświęcony cały wątek. :D

A tak w ogóle, jak w coś gracie, albo oglądacie to komu kibicujecie? Tzn jakim rasom/klasom? Bo ja zawsze stoje po stronie inteligentnych/magicznych postaci a wy? Ktos z fanklubu orków się tu znajdzie? :D
Fani orków - no bez jajców!
Okropne brzydale :P
Widziałam w księgarni piekny album - postacie i miejsca filmowe! Opisane wszystkie krasnoludy i nowa postac Tauriel, fajny...
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Ja wątpię żebyś znalazł fana odgrywania orka. Wszyscy chcą Cię zabić, twój team to inne orki, rozmowy: gwwwgwggg, ggggrrrrrrrrgrrrrrrr, ugh ugh ugh. Ciężki temat..
W hobbicie chciałbym być elfem z takimi skillami jakie ma Legolas. Miazga. Ewentualnie Gandalf. Z tymże więcej bym pokazywał magii:D
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

poweros pisze:Ja wątpię żebyś znalazł fana odgrywania orka. Wszyscy chcą Cię zabić, twój team to inne orki, rozmowy: gwwwgwggg, ggggrrrrrrrrgrrrrrrr, ugh ugh ugh. Ciężki temat..
W hobbicie chciałbym być elfem z takimi skillami jakie ma Legolas. Miazga. Ewentualnie Gandalf. Z tymże więcej bym pokazywał magii:D
Oj nie gadaj, czasem coś tam mówiły. Co prawda nic mądrego, ale jednak :P
Chociaż bardzo mi się spodobało to spostrzeżenie grrghh gff :D
Widzieliście już nowego Hobbita? Ja byłam wczoraj.. miazga. Mogłabym od razu obejrzeć następną część :P
igula
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-09, 19:55

Post autor: igula »

Ja nareszcie jutro pójdę zobaczyć Hobbita :D!
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ja teraz czekam na coś bardziej sf, szykuje się nowy RoboCop, chociaż tak się trochę zastanawiam czy ten film to jest już całkowicie sf, bo jednak różne przeszczepy czy zaawansowane protezy są już możliwe.
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Właśnie właśnie, niby coś mówiły, ale co? :D No Rbocopa też by chętnie zobaczył. Wygląda nieźle na zwiastunach;)
Youzny
VIP
VIP
Posty: 3
Rejestracja: 2014-01-17, 09:40

Post autor: Youzny »

Ja również :) Mam nadzieję że będzie warto :D
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

wygadany87 pisze:Ja teraz czekam na coś bardziej sf, szykuje się nowy RoboCop, chociaż tak się trochę zastanawiam czy ten film to jest już całkowicie sf, bo jednak różne przeszczepy czy zaawansowane protezy są już możliwe.
Masz rację, są możliwe ale wydaje mi się, że nie aż na takim poziome zaawansowania. Chyba jednak w Robocopie zostanie trochę sf :) z tego co widziałam to zapowiada się naprawdę nieźle !
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

A widzieliście starego Robocopa? Bo coś słyszałam, że fabuła jest zupełnie inna? Ja właśnie jestem z tych, co nie oglądali starego filmu i myślałam, że sobie pójdę na ten nowy bez oglądania tamtego. :P Ale skoro fabuła jest inna to chyba czekają mnie oba. xD
sconic
VIP
VIP
Posty: 2
Rejestracja: 2014-01-23, 09:20

Post autor: sconic »

To tak samo jak Spider-man a Niesamowity Spider-Man to jest całkiem inaczej pokazane, inni aktorzy itd.
Milena
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2013-12-09, 13:48

Post autor: Milena »

Efemeryczna pisze:A widzieliście starego Robocopa? Bo coś słyszałam, że fabuła jest zupełnie inna? Ja właśnie jestem z tych, co nie oglądali starego filmu i myślałam, że sobie pójdę na ten nowy bez oglądania tamtego. :P Ale skoro fabuła jest inna to chyba czekają mnie oba. xD
Ja nie widziałam ale myślę, że zdążę nadrobić przed premiera nowego filmu :)
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Raczej ciężko jest ocenić czy fabuła będzie inna, jeżeli się nowego nie widziało :-) Jak podawali jakieś informacje o nowym RoboCopie to zwracali uwagę, że trochę ma się różnić. Mi to nie przeszkadza, bo przecież to nie adaptacja książki.
ODPOWIEDZ