pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

No robaczki, już za miesiąc HOBBIT BITWA PIĘCIU ARMII - jak Wam się podoba zwiastun? :)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

No ja to przeczuwam najlepszą hobbitowską część. Chyba najbardziej będzie przypominała Władcę Pierścieni. Cieszę się z wielkiej bitwy. I ciekawa jestem jak załatwią smooka :)
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Jeśli się czyta lektury, wtedy się wie, jak wszystko się potoczy :P

Ja również czekam, wydaje mi się, że to bedzie najlepsza część ze wszystkich, z najbardziej trzymającą w napięciu akcją :)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

HateMonday pisze:Jeśli się czyta lektury, wtedy się wie, jak wszystko się potoczy :P

Ja również czekam, wydaje mi się, że to bedzie najlepsza część ze wszystkich, z najbardziej trzymającą w napięciu akcją :)
Sama fabuła tak, chociaż Jackosn wprowadził sporo zmian ;) Np. postać Tauriel
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Bitwa 5 Armii już tuż, tuż. Widzę, że nie tylko ja czekam z wypiekami na twarzy ;-) Też czuję, że to będzie najbardziej widowiskowa część trylogii, takie zwieńczenie z przytupem. Zresztą był pokaz przedpremierowy w Stanach i same pozytywne recenzje. Będzie dobrze :-)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

mickeymouse pisze:No ja to przeczuwam najlepszą hobbitowską część. Chyba najbardziej będzie przypominała Władcę Pierścieni. Cieszę się z wielkiej bitwy. I ciekawa jestem jak załatwią smooka :)
Ha, ha chyba wiem jak, wydedukowałam już z poprzedniej części ale spojlerowac nie będę ;-) A ja coraz większy ukłon kieruję w stronę starej gwardii czyli obu czarodziejów Gandalfa i Sarumana - ten ostatni (czyli Christpher Lee), nagrał kolędę metalową - szok, nie widziałam, że ten jakby nie było "dziadek" jest jeszcze taki dziarski.
Awatar użytkownika
drakaria
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2014-11-30, 17:37

Post autor: drakaria »

A ja dodam od siebie, że bardzo przypadł mi nieistniejący w książce wątek Tauriel :3
W kinach widziałam już zapowiedzi hobbitiwych maratonów, chyba wybierzemy się ze znajomymi, dla odświeżenia całej serii :)
A Song of Ice and Fire
ance
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2014-10-06, 13:30

Post autor: ance »

drakaria pisze:A ja dodam od siebie, że bardzo przypadł mi nieistniejący w książce wątek Tauriel :3
W kinach widziałam już zapowiedzi hobbitiwych maratonów, chyba wybierzemy się ze znajomymi, dla odświeżenia całej serii :)
to musisz się śpieszyć, bo ja robilam rezerwacje w weekend i już cienko było z biletami :/
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Gadka pisze:
mickeymouse pisze:No ja to przeczuwam najlepszą hobbitowską część. Chyba najbardziej będzie przypominała Władcę Pierścieni. Cieszę się z wielkiej bitwy. I ciekawa jestem jak załatwią smooka :)
Ha, ha chyba wiem jak, wydedukowałam już z poprzedniej części ale spojlerowac nie będę ;-)
Nawet jeśli miałyby być to tylko przypuszczenia, to gdyby okazały się prawdziwe zepsułabyś frajdę. :P Jedyny dopuszczalny spoiler to wrażenia po filmie. :spoko:
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Spoko, to bez spojlerów, tylko takim małym magicznym z początku filmu. :D Watek z Gandalfem nieziemski. Takiego momentu szukałem w 6 już filmach Jacksona i w końcu się doczekałem. :-)
Zakończenie udane i tylko się zastanawiam, czy ktoś w końcu nakręci fantasy na porównywalnym poziomie, czy przyjdzie mi czekać, ą Jackson znów się weźmie za coś z podobnym rozmachem.
HateMonday
VIP
VIP
Posty: 23
Rejestracja: 2014-10-09, 15:54

Post autor: HateMonday »

Ja dopiero wybieram się, ale już słyszałem dużo pozytywnych opinii :)
Najgorsze w tym wszystkim jest to, że cały trylogia już się kończy i teraz nie będzie na co czekać tak mocno :P
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Akurat czekanie, to nie jest aż taka fajna sprawa. :) To jest powód, dla których przerwałem oglądanie większości seriali. :P Poczekam aż skończą kręcić. :D
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Widziałem w 3D i jestem zadowolony :-) Epickie kino, niesamowite efekty i ciekawie pospinane wątki nawiązujące do WP. Bitwa 5 Armii to godne zwieńczenie trylogii, chętnie obejrzę jeszcze raz wersję rozszerzoną.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

A Newerending story (sorki za pisownię jak coś) pamięta jeszcze ktoś albo "Legendę" z T.C (uwielbiam do dziś)
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Hmm...może Star Trek? Mi się szalenie podobał.
ODPOWIEDZ