pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Byłam w weekend na "W Pierścieniu Ognia" i mam podobne wrażenia do Was. :D Świetny film, gra aktorska mnie powaliła (np. aktor grający Peetę grał wg. mnie lepiej niż w pierwszych Igrzyskach), efekty też super. Podobało mi się to, że film jest mroczniejszy niż pierwsza część.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

No igrzyska pobiły same siebie w tym roku. Jak poprzednia cześć była spoko, tak ta była świetna - nie tylko z perspektywy kogoś kto czytał. Zresztą, może nawet ci co nie czytali mieli jeszcze większą przyjemność, bo akcja zmieniała bieg co chwile.
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Justynian pisze:Zresztą, może nawet ci co nie czytali mieli jeszcze większą przyjemność, bo akcja zmieniała bieg co chwile.
Ja należę właśnie do tych osób, które tylko filmy oglądały, a książek nie znają. ;) I faktycznie, miałam frajdę, że nie wiem, co się wydarzy. :P
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

A fanów Tolkiena zabrakło ostatnio? :D Przecież niedługo mamy premierę drugiej części, nareszcie:D Już się mocno nastawiam, czytam Hobbita dla przypomnienia sobie wszystkiego. Fajnie, że przed nowym rokiem, taki prezent noworoczny;P
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

poweros pisze:A fanów Tolkiena zabrakło ostatnio?
Pewnie, że nie. :D
Uwielbiam Władcę Pierścieni i Hobbita (widziałam filmy i czytałam książki :D). ;)
I także czekam na Pustkowie Smauga. ;) Na 99% nie wytrzymam i pójdę na premierę albo obczaję jakiś pokaz przedpremierowy, jeśli będą.
No i cieszę się strasznie, że aż 3h będzie trwać. :>
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

WPO oglądałem - świetna ekranizacja, lepsza od IŚ.
Na kolejnego Hobbita czekam niecierpliwie, pierwszy mnie urzekł swoim klimatem, poza tym lubię Tolkiena :D
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Hobbita się dobrze oglądało w kinie. Piękny film wizualnie. No i w odróżnieniu do większości filmów, które stawiają na efekty - w Hobbicie jest wciągająca fabuła. Co zawdzięczamy geniuszowi Tolkiena! :)
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

wygadany boj pisze:WPO oglądałem - świetna ekranizacja, lepsza od IŚ.
Na kolejnego Hobbita czekam niecierpliwie, pierwszy mnie urzekł swoim klimatem, poza tym lubię Tolkiena :D
Podpisuję się pod twoimi słowami na 4 łapy... no muszą 3 godziny trwać, a końcu Jackson nie robi krótszych filmów ...ha, ha...ha :-)
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

No jak zabraklo... Tolkien to klasyka gatunku :D Jasne , ze ide:)
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Opcja to jest maraton wersji reżyserskich obu trylogii. Cała doba niemal. Nie do ogarnięcia:D
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Władce da się ogarnąć. :) Hobbita pewnie też, ale z tym to jeszcze trzeba poczekać.

Mi się klimat z Hobbita spodobał, trochę mnie to zaskoczyło, bo myślałem, że film o wojna w śródziemiu musi być skazany na bycie lepszym, ale w "Hobbicie" jest po prostu taki klimat przygodówki. Tak jak w książce - rubaszne krasnoludy, niebezpieczne momenty, skarb, smok. Czego chcieć więcej. :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Zgadzam się, jak usłyszałam, że Hobbit ma być podzielony na kilka części to zastanawiałam się czy to dobry pomysł, ale film zupełnie nie nuży. Żałuje tylko, że w Hobbicie nie będzie Aragorna bo to moja ulubiona postać z całej serii :(.
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Najważniejsze, że Legolas wraca ;-)
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

a ja tam jakas wielka fanka Legolasa nie jestem. Orlando jakos srednio mi pasuje, ale to rzecz gustu :D
Awatar użytkownika
poweros
-#
-#
Posty: 30
Rejestracja: 2013-09-23, 20:09

Post autor: poweros »

Orlando przybyczył się. Widać w trailerach, że to nie ten sam Legolas we Władcy Pierścieni. Im starszy tym wątlejszy:) Mi się podoba najbardziej Gandalf. Ian McKellen jest genialny i zawsze w formie.
ODPOWIEDZ