pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Finnick wygrał 65 igrzyska śmierci mając tylko 15 lat, a teraz zagra drugi raz:)
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Masz dobrą pamięć, bo ja nie pamiętałam, w których igrzyskach wygrał :D pomimo, że czytałam książki i uwielbiam! Ale przyznam, że było to już jakiś czas temu. Oglądałam film dla przypomnienia przed pójściem do kina na drugą część:)
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

A idzie ktos na zlot fanów????????
Ja przegapiłam rejestrcję :(((((
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Nic nie wiem o zlocie... KIEDY I GDZIE?
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Jaki zlot? O co chodzi? nie słyszałam nic.. :/
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

O nieeeee dopiero po fakcie się doweidzialam! Był ktoś z z Was, jak wrażenia?
Awatar użytkownika
wikaG
-#
-#
Posty: 52
Rejestracja: 2011-04-04, 21:10

Post autor: wikaG »

Oj tam zlot... Premiera "W pierścieniu ognia" juz za dwa dni - nie wiem jak wy, ale ja sie jaram na maxa :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ja też się nie mogę doczekać! Plan na weekend już jest :).
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Na jutro mam już zarezerwowane bilety ;-) Podzielę się wrażeniami :D
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Moja koleżanka ma farta, bo załatwiła jakoś wejściówki na przedpremiere Igrzysk śmierci i mówi, że super film! Ponoć dużo lepszy od pierwszej części w co już mi ciężko uwierzyć, bo dla mnie pierwsza była dobra. Ale poczekamy, zobaczymy. Jutro raczej nie pójdę. Chociaż może.. :) Jak będę miała z kim :P
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Ale jej zazdroszczę! Ja niestety mogę iść dopiero w weekend. Dzisiaj mieliśmy iść, ale musieliśmy przełożyć wypad. Co nie zmienia faktu, że nadal nie mogę się doczekać :)
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Druga cześć może być lepsza bo tak naprawdę fabuła książki jest ciekawsze. W pierwszej najważniejsze były Igrzyska w drugiej mamy bunty w Panym, intrygi w bardziej zarysowane relacje między bohaterami. Będzie się działo :).
Awatar użytkownika
wygadany87
-#
-#
Posty: 90
Rejestracja: 2012-08-20, 21:39

Post autor: wygadany87 »

Ja byłem wczoraj na filmie, takich tłumów dawno nie widziałem. Świetna ekranizacja, jestem pozytywnie zaskoczony. Jeszcze bardziej podobała mi się od jedynki, po prostu 10/10. Tylko brakowało mi Igrzysk Haymitcha i trochę więcej o 13 dystrykcie, a nie taki zaskok xD Jennifer jest naprawdę stworzona do roli Katnissi. I muszę przyznać, że jest po prostu piękna!
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

No ma coś w sobie Katniss:) A poza tym, że jest piękna to jest rewelacyjną aktorką, zachwycałam się nią cały film. Zresztą moje odczucia są bardzo podobne. Ta część i była jeszcze lepsza od jedynki i nie wiem jak Ty, ale ja czułam ogromny żal, że to już koniec gdy pojawił się kosogłos.. Czekam na kolejną część niecierpliwie :D
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Ja też, a tu aż rok trzeba czekać na trzecią część :(. Zabieram się w międzyczasie za książkę bo jeszcze nie czytałam.
ODPOWIEDZ