pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Filmy fantasy/SF

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Ale wcale nie trzeba szukac w historii. Nie macie wrazenia , ze dzisiejsze media, te wszystkie talent showy tez traktuja uczestnikow jak mieso armatnie? liczy sie tylko popularnosc programu i wskaznik jego ogladalnosci... No i wlasnie jakis romansik miedzy uczestnikami jest wskazany, albo lzawa historia...I po co? a no po to zeby masy mialy rozrywke, a slupki szly w gore - dokladnie jak w Igrzyskach.
Awatar użytkownika
samba
-#
-#
Posty: 61
Rejestracja: 2013-02-08, 13:16

Post autor: samba »

Dokładnie tak jest, chociaż nie wiem czy to do końca jest wina mediów, czy poprostu tego, ze ludzie lubią takie lekkie tematy i one zawsze będą się cieszyły powodzeniem. Jest zapotrzebowanie i jest też przekaz, to się sprzedaje.
Awatar użytkownika
Kołomyja
-#
-#
Posty: 55
Rejestracja: 2012-09-18, 15:26

Post autor: Kołomyja »

Jeden z pierwszych programów rozrywkowych polegał na tym, że widzowie dzwonili do studia i odpowiadali na jakieś pytania zadane przez prowadzącego. W momencie kiedy odpowiadali dobrze, hostessa zdejmowała jedną część swojej odzieży. Generalnie najlepiej sprzedawały się własnie półnagie, tańczące kobiety, którym media otwierały drzwi do sukcesu. Dowód? Jedna z nich została ministrem we Włoszech.
Media są bezlitosne, zarówno w Igrzyskach jak i w realiach. Dlatego możemy cenić tę książkę, bo poniekąd odwołuje się do brudów dzisiejszego świata
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

samba pisze:Dokładnie tak jest, chociaż nie wiem czy to do końca jest wina mediów, czy poprostu tego, ze ludzie lubią takie lekkie tematy i one zawsze będą się cieszyły powodzeniem. Jest zapotrzebowanie i jest też przekaz, to się sprzedaje.
Lekkie tematy?? Ludzie są po prostu rządni krwi i tego by inni robili wszystko, żeby zdobyć ich sympatię i zadowolenie.. Nie tylko w Igrzyskach ale i w prawdziwym życiu, co jest niestety przerażające! Czy naprawdę aż tak złymi istotami jesteśmy? Żeby dla rozrywki patrzeć aż inni się poniżają albo nawet zabijają innych??
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Afrodite258 pisze:
samba pisze:Dokładnie tak jest, chociaż nie wiem czy to do końca jest wina mediów, czy poprostu tego, ze ludzie lubią takie lekkie tematy i one zawsze będą się cieszyły powodzeniem. Jest zapotrzebowanie i jest też przekaz, to się sprzedaje.
Lekkie tematy?? Ludzie są po prostu rządni krwi i tego by inni robili wszystko, żeby zdobyć ich sympatię i zadowolenie.. Nie tylko w Igrzyskach ale i w prawdziwym życiu, co jest niestety przerażające! Czy naprawdę aż tak złymi istotami jesteśmy? Żeby dla rozrywki patrzeć aż inni się poniżają albo nawet zabijają innych??
Mysle, ze to bron obosieczna, media tak jak bylo pokazane w filmie kreuja pewne programy, a ludzie sie w nie wkrecaja. Chca rozrywki i nie zastanawiaja sie nad reszta. Smutne to, ale prawdziwe...
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

W realnym swiecie tak wlaśnie jest - jest popyt jest podaż, lae w świecie panem to bardziej skom-likowana sprawa. Tam media są w 100 procentach podporządkowane władzy, służą sterowaniu społeceństwem w czystej formie. Tam naet prawodawca łamie prawo, które sam ustanowił, bo tak mu wygodnie.
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Mysle, ze to bron obosieczna, media tak jak bylo pokazane w filmie kreuja pewne programy, a ludzie sie w nie wkrecaja. Chca rozrywki i nie zastanawiaja sie nad reszta. Smutne to, ale prawdziwe...


W prawdziwym życiu też uważam, że ludzie wkręcają się w programy kreowane przez media i się nad tym nie zastanawiają.. Tylko że one nie są aż takie. A w Igrzyskach, gdzie ta rozrywka była na takim "poziomie", uważam że to pokazało jak bardzo ci ludzie są zepsuci do granic możliwości, nie mówiąc już o władzach.. Zastanawia mnie jak do tego wszystkiego tam doszło
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

a moze to przestroga dla nas... taka przenosnia... Moze powinnismy sie nad tym zastanowic i bardziej selekcjonowac programy telewizyjne, bo juz teraz robia nam sieczke z glowy...
Awatar użytkownika
mickeymouse
-#
-#
Posty: 97
Rejestracja: 2012-01-05, 18:14
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mickeymouse »

Najlepiej w ogóle nie oglądać teleiwzji. Już wolę iść do kina na dobry film, na przykład właśnie Igrzyska Śmierci. Jak TV to bardzo selektywnie :P
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Afrodite258 pisze:Igrzyska były mega :) Widziałam, czytałam. :) Ale co z tą drugą częścią, wiadomo już kiedy będzie w kinach??
"W pierścieniu ognia" wchodzi do kin 22 listopada....tzn. całkiem niedługo:) Doczytałam pierwszą część i jestem pod wrażeniem, bardzo dobrze i lekko się czyta, ale wiedziałam już jakie będzie zakończenie;) Teraz też poczekam na premierę kinową, a później przeczytam 2 część.
Awatar użytkownika
galaxy
-#
-#
Posty: 180
Rejestracja: 2011-11-26, 12:18

Post autor: galaxy »

Już tylko 4 tygodnie!
Ciekawe czy będą jakieś konkursy z gadżetamami filmowymi.
W ogóle to całkiem ładny ten Finnick, co?
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

Nooo, niezle z niego ciacho:) duzo milej bedzie sie ogladalo film :P
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Finnick???Rzeczywiście ma fajne mięśnie...Ale, ja czekam na Katniss i Peeta, jestem ich wierną fanką:)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

A kim jest Finnick? :P
Awatar użytkownika
gadulka
-#
-#
Posty: 38
Rejestracja: 2012-08-28, 12:56

Post autor: gadulka »

ODPOWIEDZ