pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Anime

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Anime

Post autor: Fusa_20 »

Czy ktoś z was lubi oglądać anime, co wam sie w nich podoba? Lub co sie nie podoba;)
Zapraszam do dyskusji;0)
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

nie oglądam, ale lubię sobie trochę je porysować od czasu do czasu :mrgreen:
Spokojne oglądanie nieraz uniemożliwia w tym serialu trochę agresji i innych... mogłaby być trochę spokojniejsza, a byłaby równie ciekawa.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

tak szczerze to nigdy nawet się w takie coś nie wciągałam. Raz oglądałam, ale nie do mojego gustu to :)
Awatar użytkownika
Fusa_20
-#
-#
Posty: 79
Rejestracja: 2009-01-04, 19:47

Post autor: Fusa_20 »

Anime zawiera czasami bardzo uniwersalne treści i raczej nie dla dzieci, tematy nawiązują do rzeczywistości i problemów z którymi spotyka się człowiek, czasami w atmosferze fantastyki ale przesłanie jest ogólne... Krytykujemy to czego nie rozumiemy, nasza podstawowa funkcja obronna... :P
Limowa
-#
-#
Posty: 150
Rejestracja: 2009-06-08, 14:20
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Limowa »

Co jak co ale Elfen Lied bije na głowę każdą Anime :D
Jak dla mnie.

Puściłam to mojemu bf to po jednym odcinku powiedział, że nie będzie takich filmów oglądał.
A koleżanka po 4 minutach wyłączyła, bo się bała xD
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Limowa pisze:Co jak co ale Elfen Lied bije na głowę każdą Anime :D
Jak dla mnie.
Uh.. Elfen Lied... śmiać mi się chciało jak to oglądałam. Gdy w powietrzu latały różne części ciała ... :lol: i te litry keczupu XD
Fakt, że anime fajne. :roll: Ale chyba ani razu nie przestraszyłam się tak porządnie jak jak na horror przystało.

Moja ulubiona postać z tego anime - Lucy oczywiście :>
błętkina krew
-#
-#
Posty: 335
Rejestracja: 2013-01-16, 13:51

Post autor: błętkina krew »

Przyznam szczerze, że nigdy nie obejrzałam anime w całości. No i znacznie bardziej wolę azjatyckie dramy.
Sieciech
-#
-#
Posty: 287
Rejestracja: 2016-07-01, 09:10

Post autor: Sieciech »

Większość anime mnie nudzi, ale trafiają się czasem takie, które przyciągną moją uwagę. Na przykład "Samurai 7" - rysunkowa wersja klasyka Kurosawy (przerobiona na fantasy). No i nieśmiertelna "Sailor Moon" - do tego anime też mam dużo sympatii :)
ODPOWIEDZ