pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Seriale

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Od dłuższego czasu nie oglądam żadnego. Kiedyś W11, Ranczo i Na Wspólnej. Teraz rzadko siedzę przed telewizorem.
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Nadal nałogowo oglądam Pierwszą Miłość. Ale poza tym strasznie podoba mi się 'Dom nad rozlewiskiem' - taki ciepły, rodzinny serial. Tylko Brodzik mi nie pasuje do Małgosi.

Plus Przystań, ze względu na boskiego Michała Sitarskiego :roll: No i nawet czasem Tancerzy obejrzę, zrobiłam się ostatnio taka serialowa ;P
Awatar użytkownika
Jelly.
-#
-#
Posty: 297
Rejestracja: 2009-12-07, 11:48

Post autor: Jelly. »

Niki pisze:Nadal nałogowo oglądam Pierwszą Miłość.
I ja też !
I do tego Brzydulę. Od czasu do czasu Doktor House, Chirurdzy, Ostry Dyżur.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nie oglądam seriali ;p
Awatar użytkownika
riel
VIP
VIP
Posty: 21
Rejestracja: 2009-09-15, 18:41

Post autor: riel »

Ja z takich pokazywanych w telewizji to oglądam:
- Hoży Doktorzy - ubóstwiam ^^
- Dr House
- Dowody Zbrodni
- Bez Śladu

no i tak 'pozatelewizyjnie' The Legend of the Seeker, Heroes, Merlin (którego 2 seria się już niestety skończyła) i.. no z takich głównych to chyba tyle ^^
Inna
-#
-#
Posty: 98
Rejestracja: 2010-09-29, 20:34
Lokalizacja: z Ponderosy

Seriale

Post autor: Inna »

M jak miłość
Klan
Na dobre i na złe
Czas honoru
Hefalumpa Jestem
-#
-#
Posty: 385
Rejestracja: 2010-09-20, 14:46

Post autor: Hefalumpa Jestem »

"Różowe lata siedemdziesiąte", "Jak poznałem waszą matkę", "Wszyscy nienawidzą Chrisa" - raczej komediowe
Awatar użytkownika
Aurilka
-#
-#
Posty: 1973
Rejestracja: 2010-04-24, 16:32

Post autor: Aurilka »

Hefalumpa Jestem pisze:"Wszyscy nienawidzą Chrisa"
oh jak ja tego nie znoszę.

8 prostych zasad
Awatar użytkownika
NAwiedzonA
-#
-#
Posty: 7601
Rejestracja: 2009-01-02, 09:05

Post autor: NAwiedzonA »

Ostatnio tylko Pierwszą miłość oglądam.
Awatar użytkownika
Mandy
-#
-#
Posty: 72
Rejestracja: 2010-09-26, 12:13

Post autor: Mandy »

Jedynie Pierwszą miłość oglądam :)
Awatar użytkownika
Kanonimka
-#
-#
Posty: 111
Rejestracja: 2010-09-30, 16:37

Post autor: Kanonimka »

Owszem, zdarza mi się obejrzeć jakiś serial. Lubię oglądać Dr. House'a (który swoją drogą będzie emitowany za ok. 2 h :D) i Czas Honoru.
Kiedyś oglądałam te wszystkie M jak miłość, Na wspólnej, Pierwsza Miłość, Tylko miłość, Niania, Adam i Ewa, teraz zwyczajnie na to nie mam czasu. Poza tym tego typu seriale już mi się znudziły.
Awatar użytkownika
Aguś15
-#
-#
Posty: 122
Rejestracja: 2010-09-17, 16:26
Lokalizacja: Krk

Post autor: Aguś15 »

,,Na Wspólnej,, bardzo lubię :)
Od czasu do czasu ,,dr House,, i ,,Wszyscy nienawidzą Chrisa,,
Awatar użytkownika
lukaso
-#
-#
Posty: 42
Rejestracja: 2010-10-09, 13:06

Post autor: lukaso »

Wyjdę na dziwaka bo ja to serialowiec jestem, muszę mieć jakiś serial do oglądania. Teraz zacząłem siódmy sezon Housa bo Nka dała na vod. Plusik im za to. Czekam aż dadzą Dextera choć już korci mnie by podejrzeć coś online. Ale nie! Będę twardy. Chirurgów - oglądam oczywiście Gotowe na wszystko - wcale nie jest to babski serial! :) Czasem jeszcze CSI.
Awatar użytkownika
HaH
VIP
VIP
Posty: 20
Rejestracja: 2010-10-15, 02:51

Post autor: HaH »

Breaking Bad
Chyba w naszej rodzimej telewizji nie puszczany, nawet się na to nie zapowiada. Ale serial jest świetny, choć nie wciągnął mnie tak samo jak Zagubieni.

Opis z filmweb:
Głównym bohaterem "Breaking Bad" jest Walter White (Bryan Cranston), nauczyciel chemii mieszkający w Nowym Meksyku wraz z żoną (Anna Gunn) oraz nastoletnim synem (RJ Mitte) cierpiącym na porażenie mózgowe. Kiedy u Waltera zostaje zdiagnozowany rak w trzecim stadium, lekarze rokują, że pozostały mu dwa lata życia. Dzięki tym prognozom Walter wyzbywa się wszelkich lęków i pragnąc zabezpieczyć swoją rodzinę finansowo decyduje się wkroczyć do niebezpiecznego świata narkotyków i zbrodni. Serial ukazuje jak śmiertelna diagnoza jaką postawiono White'owi, zwyczajnemu mężczyźnie z typowymi, codziennymi problemami zmienia go z łagodnego domatora w trzon narkotykowej branży
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

House, obowiązkowo. Kości tak samo, zawsze oglądam. I Mentalista. Nic więcej raczej nie oglądam.
ODPOWIEDZ