pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki film ostatnio oglądałeś/aś ?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
kafu777
-#
-#
Posty: 181
Rejestracja: 2008-12-11, 11:36

Jaki film ostatnio oglądałeś/aś ?

Post autor: kafu777 »

Jak w temacie :) O czym był? Podobał się czy nie? Warto było? :)
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Ostatnio to byłam w kinie na Kwarantannie,podobno lekki horror,ale ja jestem słaba psychicznie i się bałam :mrgreen: Kolega się ze mnie śmiał,a jak kurtka spadła na mnie z oparcia krzesła to dostałabym zawału xD Ale w sumie,to chyba było warto ;P

Akcja opowiada o reporterce i kamerzyście,którzy postanawiają nakręcić jeden dzień pracy strażaków. Straż zostaje wezwana w nocy do starej kamienicy,reporterka z kamerzystą jadą razem z nimi.. Na miejscu okazuje się,że z mieszkania jednej staruszki dochodzą straszne odgłosy.. Strażacy wyważają drzwi,w mieszkaniu zastają kobietę całą we krwi,zakażoną nieznaną chorobą.. Atakuje ona i gryzie jednego ze strażaków.. Od tego czasu zaczynają dziać się różne rzeczy,ten, kto zostaje pogryziony,również staje się "chory" i gryzie następnych.. Choroba ma podobne objawy do wścieklizny :roll:
Na końcu i tak wszyscy mieszkańcy kamienicy giną przez pogryzienia,łacznie z głownymi bohaterami :roll:
xxmisqaxx
VIP
VIP
Posty: 7
Rejestracja: 2008-12-20, 14:20

Post autor: xxmisqaxx »

Hmm w kinie to ja ostatnio bylam w wakacje ;D
na Batman - Mroczny ryczerz ..
był boski .. nie bede opowiadac o czym bo nazwa mowi za siebie
a zresztą jakby ktoś chcial go obejrzec to jesli bedzie wiedzial o czym to nie bedzie juz taki ciekawy tym filmem bo bedzie wiedzial co sie stanie moim zdaniem ;D polecam .. teraz wyjdzie na dvd ..
koleś swietnie zagrał Jokera .. , film trwa około 2 i pół godz.
Awatar użytkownika
Ptrk
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2008-12-22, 14:08

Post autor: Ptrk »

Madagaskar 2 ; ).

W sumie udany był nawet, i polecam obejrzeć, nawet tak z nudów.
bartek0456
-#
-#
Posty: 62
Rejestracja: 2009-01-05, 14:35

Post autor: bartek0456 »

Astelix i Obelix na olimpiadzie
Awatar użytkownika
Karma
VIP
VIP
Posty: 18
Rejestracja: 2008-12-22, 12:28

Post autor: Karma »

ostatnio oglądałam bajke "piorun" z koleżanką... ---> świetna baja! B.b.b. śmieszna i ogólnie polecam ;)
Podobało mi się również "deja vu", "Holiday", "POznaj moją teściową" z zagranicznych .
A z polskich jestem wierną fanką filmów z D.Stenką.
Awatar użytkownika
maadzia13
-#
-#
Posty: 1827
Rejestracja: 2008-12-21, 18:24
Lokalizacja: świętokrzyskie

Post autor: maadzia13 »

"Przebacz" oj warto było... polecam :)
cytat pisze:20-letni Stan należy do ulicznego gangu. Napada na ludzi, okrada sklepy. Pewnej nocy Stan pod silną presją grupy gwałci młodą dziewczynę Joannę. Podczas ucieczki przed policją, po próbie kolejnego włamania, Stan łamie nogę. Przebywa w szpitalu, w którym Joanna pracuje jako pielęgniarka. Dziewczyna nie rozpoznaje swojego oprawcy ale chłopak poznaje dziewczynę. Teraz jest skazany na jej opiekę. W chłopcu narasta poczucie winy oraz rodzi się uczucie do dziewczyny. Po wyjściu ze szpitala Stan nie może odnaleźć się w grupie przyjaciół. Ukrywa przed nimi znajomość z Joanną. Przyjaźń ze Stanem pozwala dziewczynie przezwyciężyć traumę po gwałcie. Stan jest rozdarty pomiędzy lojalnością wobec starych przyjaciół a nowym uczuciem do dziewczyny. Czy Stan pokona zło, które w nim tkwi, czy Joanna mu wybaczy?
lui13
-#
-#
Posty: 264
Rejestracja: 2009-01-07, 15:39

Post autor: lui13 »

byłam na Madagaskar 2 wraz moją "kochaną" klasą :roll: przynajmniej trochę się uśmiałam - tak w skali 1-6, dałabym 4,5...
Awatar użytkownika
Amiyo
-#
-#
Posty: 35
Rejestracja: 2009-02-06, 23:35

Post autor: Amiyo »

'Jestem na tak' z Jimem Carrey'em w roli głównej.
Spodziewałam sie czegoś o wiele lepszego.
Wiało nudą i wyraźnie było widać, że Carrey nie jest już w tak dobrej formie jak za czasów 'Ace Ventury' i 'Maski'.
Awatar użytkownika
Bu.
-#
-#
Posty: 408
Rejestracja: 2009-01-23, 11:17

Post autor: Bu. »

wczoraj byłam w kinie na "idealny facet dla mojej dziewczyny" (nie poszłam na to z własnej woli, żeby nie było ;) )
Jak dla mnie to film żałosny, szkoda tylko kasy wydanej na bilet.
Awatar użytkownika
hewlett
-#
-#
Posty: 156
Rejestracja: 2009-02-15, 23:41

Post autor: hewlett »

no dobra, byłem na czopkach, ćwokach i mondziołach ale nie było to kino najwyższych lotów...
dawka czasia i spółki powinna być niedłuższa niż pół godziny jednak
Rogik
-#
-#
Posty: 123
Rejestracja: 2009-02-15, 08:34

Post autor: Rogik »

Ja byłem ostatnio na Underworld - było extra, tylko szkoda, że dość krótki, wrażenia super polecam :D
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

Twilight.
Polecam tylko tym, którzy nie czytali książki. Dla fanów Zmierzchu fim jest ogromnym rozczarowaniem...
Awatar użytkownika
Insomnia
-#
-#
Posty: 106
Rejestracja: 2009-02-21, 19:34
Lokalizacja: sama nie wiem.

Post autor: Insomnia »

'Slumdog. Milioner z ulicy'
Prześwietny film, dawno nie oglądałam równie dobrego.
Awatar użytkownika
Tandetna
-#
-#
Posty: 1669
Rejestracja: 2009-02-05, 16:59
Lokalizacja: mam wiedzieć?

Post autor: Tandetna »

The Nightmare Before Christmas xD Oglądał ktoś?;p
ODPOWIEDZ