pompy abs, abs pump

wiercenie studni

Jaki film ostatnio oglądałeś/aś ?

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Aleksandra
VIP
VIP
Posty: 16
Rejestracja: 2013-09-20, 15:04

Post autor: Aleksandra »

Ostatnim filmem, który zrobił na mnie na prawdę ogromne wrażenie był "Django" Tarantino. Po zakończonym seansie ciężko było oderwać się od krzesła...:)
Awatar użytkownika
wygadany boj
-#
-#
Posty: 92
Rejestracja: 2012-02-21, 20:54

Post autor: wygadany boj »

Rewelacyjny film! A Tarantino ostatnio oglądałem Kil Billa po raz kolejny ;)
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Madhouse - całkiem niezły.
lemoniadka
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2014-01-31, 09:23

Post autor: lemoniadka »

Ja oglądałam Hobbita i stwierdzam, że jest bardzo fajny :)
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

O tak! Hobbit świetny, muzyka do filmu zrobiła na mnie pioruńskie wrażenie :twisted: A ostatnio oglądałam w sumie Stażystów, taki film raczej dla zabicia nudy :P
Gadka
-#
-#
Posty: 50
Rejestracja: 2013-12-05, 09:32

Post autor: Gadka »

Z naszego rodzimego kinowego podwórka wyhaczyłam coś ciekawego, film ma tytuł "Obietnica", i z tego co widzę z opisu, to coś podobnego w stylu "Sali samobójców"
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Ostatnio oglądałam Babcię Ganję, bardzo fajna francuska komedia :P O starszej, zgorzkniałej babci, która postanowiła trochę dorobić do emerytury i sprzedawać ziółko.
Efemeryczna
-#
-#
Posty: 28
Rejestracja: 2013-10-08, 14:38

Post autor: Efemeryczna »

Byłam wczoraj na "Obietnicy". Dobry film o współczesnych relacjach i braku porozumienia, bliskości, który prowadzi do ekstremalnych sytuacji. Przynajmniej ja tak go interpretuję. No i świetny debiut młodej Elizy Rycembel.
Justynian
-#
-#
Posty: 183
Rejestracja: 2011-11-27, 17:57

Post autor: Justynian »

Też to widziałem, ale inaczej to odbieram. :)

W jakimkolwiek domu by nie była Lila, to ta historia skończyłaby się podobnie. To była wymówka, że ona miała takich rodziców itd- to było w jej głowie, ze ona tak manipulowała innymi. Nietypowy, ale fajnie zrobiony film.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

Hmmm...ostatnio obejrzałam oryginalną miłosną historię,która powstała przede wszystkim z myślą o wielbicielkach wyciskaczy łez. Była to wzruszająca opowieść o poszukiwaniu miłości.A film nosi tytuł " Jeden dzień" - melodramat.wow.......:(
Awatar użytkownika
Afrodite258
-#
-#
Posty: 53
Rejestracja: 2013-09-07, 16:11

Post autor: Afrodite258 »

Ostatnio oglądałam "tunel śmierci" o katastrofie w tunelu łączącym Włochy z Austrią. Szału nie ma, tyłka nie urywa. "Need for speed" może nie powala grą aktorską, za to ma świetne efekty i piękne samochody i dla nich uważam, że warto go obejrzeć. "Bękarty wojny" mnie nie zawiodły, jak wszystkie filmy Tarantino zresztą. Jeszcze długa lista filmów oznaczonych na filmwebie przede mną.
Awatar użytkownika
dobrodziejka
-#
-#
Posty: 290
Rejestracja: 2011-11-10, 09:42
Lokalizacja: Polska

Post autor: dobrodziejka »

"Kariera Nikosia Dyzmy" - znany chyba każdemu :)
modnisia
-#
-#
Posty: 109
Rejestracja: 2015-01-03, 13:24

Post autor: modnisia »

Mi bardzo podoba się serial kryminalny CSI kryminalne zagadki las vegas w święta też puszczają to sobie obejrzę:) akurat po 20 to idealnie na wieczorne spędzenie przed tv :)
Kandyd
VIP
VIP
Posty: 4
Rejestracja: 2015-12-29, 11:12

Post autor: Kandyd »

Oglądałem film "Agentka"-całkiem fajny.
younglady
-#
-#
Posty: 592
Rejestracja: 2014-10-29, 10:51

Post autor: younglady »

Ja ostatnio oglądałam "Nigdy nie jest za późno" z Meryl Streep. Ta aktorka jest wciąż świetna!
ODPOWIEDZ