pompy abs, abs pump

wiercenie studni

you can dance

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

you can dance

Post autor: niepokorna »

oglądacie? a może uważacie, że kolejna edycja jest już nudna?
co uważacie na temat tego programu, czy daje rzeczywiście szanse uczestnikom?
czy może uważacie, że wszystko jest już z góry 'ukartowane'?
Byliście kiedyś na castingu?
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Nie byłam na castingu, zawsze chciałam kiedyś pójść ; )
Co do samego programu, to oglądałam wszystkie edycje oprócz tej. Szanse moim zdaniem ma każdy.
Edycji która teraz leci nie oglądam ponieważ kiedy widzę Muszę dostaje szału. Strasznie irytuje mnie swoim zachowaniem, są ludze którzy mają naprawdę talent a ona swoje farmazony pi***oli.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

a ja byłam raz na castingu, wtedy akurat dla czystej zabawy, bo akurat byłam przypadkiem w Warszawie u rodzinki.
Moja koleżanka, z którą kiedyś tańczyłam w jednym zespole jest teraz w finale, więc oglądam. W 2 pierwszych edycjach to oglądałam wszystkie odcinki. Potem zaczęły mnie nudzić.
Co do Muchy to rzeczywiście brak słów. Czasami mam wrażenie, że ona nie wie co powiedzieć i gada co jej ślina na język przyniesie. Ale tak to jest, jak juror zupełnie nie ma pojęcia o tym, co ocenia.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

A ja przyznam się, że nie obejrzałam ani odcinka, jakoś nie przepadam za tego typem programami...
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Ogladalam ale nigdy w zyciu polskiej edycji.
Nie,nie przepraszam widzialam jeden odcinek jak uczyl chorografii koles ,ktory wspolpracowal z Jacksonem. Tak to wtedy ogladalam z 5minut po czym byly reklamy i odpuscilam.
Awatar użytkownika
redi_gyal
-#
-#
Posty: 2557
Rejestracja: 2009-07-08, 18:23

Post autor: redi_gyal »

Nigdy nie byłam na castingu. Nie wiem czy bym dała rady w takim programie. Oglądałam wszystkie edycje. Wiadomo pierwsza była najfajniejsza. Poprzednia edycja to była wielka wpadka Nic fajnego, nic ciekawego, bez szału. Przestałam oglądać w połowie bo nie było na co patrzeć Obecna edycja. Hmm Tancerze są chyba najlepiej przygotowani, są perfekcyjni. Zobaczymy co z tego wyniknie.
Awatar użytkownika
Ziou
-#
-#
Posty: 1321
Rejestracja: 2009-07-22, 16:41

Post autor: Ziou »

Oglądam ale tak z nudów dla rozrywki.
Nawet to lubię.

Mam nawet swoich faworytów.
To chyba drugą edycją jaką kiedykolwiek oglądałam.
Awatar użytkownika
Cheery
-#
-#
Posty: 933
Rejestracja: 2009-11-02, 21:18
Lokalizacja: CHAOS

Post autor: Cheery »

Nie obejrzałam ani jednego odcinka, jakoś nigdy mi się nie chciało ;p
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Oglądnęłam może dwa odcinki obecnej edycji i co przez przypadek. Nie wiem czemu, ale takie programy ani w ząb mi się nie podobają , oprócz "Mam talent" i to tylko pierwszą edycję.
Denerwują mnie nasze pseudo gwiazdy, psują mi skupienie się nad programem.
redi_gyal pisze:Hmm Tancerze są chyba najlepiej przygotowani, są perfekcyjni.
Też to zauważyłam, chyba aż nadto perfekcyjni.
Kijowata
-#
-#
Posty: 48
Rejestracja: 2010-03-20, 22:30
Lokalizacja: Chorzów

Post autor: Kijowata »

Rose pisze:A ja przyznam się, że nie obejrzałam ani odcinka, jakoś nie przepadam za tego typem programami...
Podobnie jak ja. Rzadko kiedy oglądam, chyba, że z nudów przez przypadek załączę telewizor i na trafię przypadkowo na ten program. Prawie wgl mi się to nie zdarza, bo zawsze mam jakieś sensowne zajęcie :P :D
Awatar użytkownika
Empatia
Jr.Admin
Jr.Admin
Posty: 8868
Rejestracja: 2008-12-15, 22:20

Post autor: Empatia »

Rose pisze:A ja przyznam się, że nie obejrzałam ani odcinka, jakoś nie przepadam za tego typem programami...
Ja również, zacznijmy od tego, że mało telewizji oglądam ze względu na brak czasu, więc jeżeli już, wolę obejrzeć coś lepszego. Praktycznie takich programów nie oglądam.
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

ja czasami oglądam jak się nudzę i jak rodzice dadzą. Jednak finały to nie to samo co castingi - w finale jest mniej śmiechu :/
Eleazar
-#
-#
Posty: 164
Rejestracja: 2010-04-17, 20:54

Post autor: Eleazar »

Atreju pisze:Jednak finały to nie to samo co castingi - w finale jest mniej śmiechu :/
Taak, castingi są super :D
YCD oglądałem chyba tylko dwie edycje. Wtedy byli prawdziwi tancerze, bo pierwszy raz wybierali z całej Polski, teraz już wszystko robione jest na siłę, a sam program przebrzmiał.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

Atreju pisze:Jednak finały to nie to samo co castingi - w finale jest mniej śmiechu :/
Eleazar pisze:Taak, castingi są super :D
a jakbyście widzieli jak te castingi tak naprawdę wyglądają to byście się może nie śmiali.
Najpierw jest taki precasting, tyle, że przez choreografami, a nie przed głównymi jurorami. Po tym odpada 3/4 wszystkich ludzi, dlatego mnie śmieszy jak zawsze w tv mówią jak to jurorzy mieli wiele pracy, a oni to przychodzą na sam koniec i to praktycznie może na 3 godzinki. Więc wyobraźcie sobie, że wydaje Wam się, że tańczycie tak świetnie, bo przecież przeszliście tą wielką 'przesiewkę', a potem pokazują Was w tv jako zdolnych inaczej, czyli śmiesznych.
To dla mnie jest trochę takie niezbyt :?
Atreju
-#
-#
Posty: 117
Rejestracja: 2010-04-15, 20:30
Lokalizacja: Lębork

Post autor: Atreju »

Tylko czemu w takim razie te osoby, z których się śmiejemy dostają się przed główne jury. Jeśli w precastingach zatańczyli tak, że się dostali do "finału" castingów, to czemu robią tam z siebie pośmiewisko? Mnie się wydaje, że takie osoby sa przepuszczane specjalnie, może nawet kosztem tych świetnie tańczących, aby było show.
ODPOWIEDZ