pompy abs, abs pump

wiercenie studni

"Avatar"

Tutaj możesz podzielić sie spostrzeżeniami, jakie filmy warto obejrzeć. Premiery kinowe, wasze recenzje, itp.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

"Avatar"

Post autor: Rose »

Na pewno większość słyszała o filmie pt."Avatar".
Oglądaliście? Co o nim sądzicie? Zainteresował Was film lub recenzje (jeśli jeszcze nie oglądaliście)?
Ja oglądałam i odniosłam takie dwojakie wrażenie i jestem ciekawa jak inni.
Awatar użytkownika
aniat151
-#
-#
Posty: 71
Rejestracja: 2010-01-29, 16:28

Post autor: aniat151 »

Mi się podobał. Taki nawet. Nie wiem dlaczego jest o nim tak głośno, bo widziałam lepsze filmy. Ale nie jest zły. ; ))
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

miałam iśc na avatar bo w tym tygodniu był u mnie w kinie, ale nie miałam siły wychodzic z domu
Awatar użytkownika
kashmira
-#
-#
Posty: 2459
Rejestracja: 2008-12-15, 18:59

Post autor: kashmira »

Oglądałam go niedawno u kumpeli. Jakoś mnie nie zachwycił ani odrzucił. Chyba więcej się po nim spodziewałam .
Awatar użytkownika
agg
-#
-#
Posty: 6707
Rejestracja: 2009-06-23, 12:12
Lokalizacja: Śrem

Post autor: agg »

Chyba więcej się po nim spodziewałam .
podobno w wzykłej wersji ogląda się gorzej, w 3D to jest coś

u mnie właśnie jest wycieczka do kina w szkole, ale lubię szkolnych wycieczek, ale na avatar chyba się poświęce;)
Awatar użytkownika
psychiczna
-#
-#
Posty: 4334
Rejestracja: 2009-05-30, 18:08

Post autor: psychiczna »

Słyszałam, ale nie oglądam. Gatunek Sci-Fi jakoś nie bardzo przypadł mi do gustu, ale nie chce oceniać filmu, którego nie widziałam więc cicho -sza.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

mam to na kompie już od miesiąca i jakoś mnie nie ciągnie do obejrzenia. Słyszałam, że na kompie to się nawet nie opłaca. Jakoś tak słabo mnie ciekawi ten film. Nie lubię takiego gatunku.
Awatar użytkownika
Rose
-#
-#
Posty: 6474
Rejestracja: 2009-05-21, 16:34

Post autor: Rose »

niepokorna pisze:Słyszałam, że na kompie to się nawet nie opłaca.
Oglądałam w kinie i na kompie w dość słabej wersji. I faktycznie nie ma porównania.
Oglądałam drugi raz i wysiadłam po pół godziny. Teraz to już mi się wcale nie podoba.
Awatar użytkownika
selene
-#
-#
Posty: 5563
Rejestracja: 2009-08-19, 15:59
Lokalizacja: ...over the moon?

Post autor: selene »

Słyszałam, chciałabym obejrzeć.
Wydaje się dość ciekawy.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

Film fakt jest ciekawy,bylam na nim w kinie w 3D ,chetnie obejrzalabym go jeszcze raz ale w normalnej wersji,zabardzo mnie oczy bolaly po tym.
Efekty bardzo dobre,warto zwrocic uwage na wyobraznie ludzi ,ktory wymyslali te wszystkie roslinki,ptaszki i inne zyjatka to naprawde cos.

Nawet jezeli nie lubi sie tego gatunku filmu warto go obejrzec chociazby aby zobaczyc do czego ludzie sa juz zdolni...i ta muzyka,godna polecenia.
kobo
VIP
VIP
Posty: 17
Rejestracja: 2010-03-03, 19:27

Post autor: kobo »

Bardzo inspirujący film. Wciągnie każdego.
Awatar użytkownika
Heroine.
-#
-#
Posty: 3843
Rejestracja: 2009-06-14, 15:44

Post autor: Heroine. »

Oglądałam. Fillm jest świetny pod względem efektów i takich tam.
Trochę zgłupiałam kiedy zobaczyłam przerośnięte, niebieskie coś, lecące na ptaku z karabinem maszynowym w ręku. Komiczne :D

Nie podobał mi się jedynie ten cały patos. 'Ludzie zniszczyli ziemię... Są potworami... Zabili własną matkę.'
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

W ostatni weekend w końcu wybrałam się do kina na ten film. I cóż tak jak myślałam, efekty są naprawdę niezłe, trzeba było mieć wielką wyobraźnię, żeby stworzyć taki film. Ale nie zachwycił mnie jakoś szczególnie. Zupełnie nie moje klimaty. Po części trochę nie rozumiem aż takiego zachwytu nad 'Avatarem'.
Awatar użytkownika
marionetkowa
-#
-#
Posty: 823
Rejestracja: 2010-02-23, 00:26

Post autor: marionetkowa »

niepokorna, zachwyt nad tym filmem polega wlasnie nad tymi efektami,fabula no cos.. podobna do innych.
Awatar użytkownika
niepokorna
-#
-#
Posty: 3930
Rejestracja: 2010-01-25, 20:46

Post autor: niepokorna »

tylko, że film to nie same efekty. Nie wiem, jakoś chyba nigdy nie dołączę do tych zachwycających się.
ODPOWIEDZ